Lokalizator z GPS dla psa — jak wybrać idealne urządzenie?

Z całą pewnością dbasz o swojego czworonoga najlepiej jak potrafisz i traktujesz go jak członka swojej rodziny. Jego zguba wiązałaby się niepotrzebnymi nerwami — warto więc zrobić wszystko, aby oszczędzić tego stresu i sobie i zwierzakowi. Szukając sprzętu idealnego, koniecznie weź pod uwagę to, czy urządzenie wyposażone jest w dobrą baterię, oraz czy dedykowana do niego aplikacja jest polska i umożliwia precyzyjną lokalizację. Tylko wtedy będziesz spokojny zarówno o działanie samego lokalizatora GPS dla psa, możliwość poznania dokładnego miejsca pobytu zwierzaka oraz bezpieczeństwo swoich własnych danych.

Jak działa lokalizator GPS dla psa z dedykowaną aplikacją?

Jeśli zdarzyło się, że Twój pies zaginął w trakcie spaceru, lub w jakiś innych okolicznościach, z pewnością pamiętasz towarzyszący Ci w tej sytuacji stres. Aby mieć pewność, że nawet po ucieczce czworonoga będziesz w stanie szybko poznać jego lokalizację, warto przyczepić mu do obroży lokalizator GPS dla psa, jak ten dostępny na https://bezpiecznarodzina.pl/Lokalizator-GPS-dla-psa-BZ.02, z wytrzymałą baterią, która na jednym ładowaniu działa nawet do 10 dni. Po zainstalowaniu aplikacji dedykowanej do urządzenia tylko jedno kliknięcie w telefonie będzie dzielić Cię od poznania miejsca, w którym znajduje się Twój zwierzak. Co więcej, w usłudze ustawisz także strefy bezpieczeństwa — jeśli Twój pies zbyt często przechodzi na posesję sąsiadów, dowiesz się o tym natychmiast dzięki powiadomieniom.

Zlokalizuj swoje zwierzę na każdym spacerze — czyli dlaczego Twój pies powinien mieć lokalizator z GPS
Zlokalizuj swoje zwierzę na każdym spacerze — czyli dlaczego Twój pies powinien mieć lokalizator z GPS

Powiadomienia SOS w aplikacji do lokalizatora GPS dla psa

Lokalizator GPS powinien być wyposażony w guzik SOS. Chociaż wielu osobom może wydać się to zbędne, nic bardziej mylnego! Jeśli Twój zwierzak ucieknie i znajdzie go obca osoba, która naciśnie przycisk, już po kilku sekundach na Twoim telefonie komórkowym pojawi się alert z lokalizacją i najszybszą trasą dotarcia do Twojego czworonoga. Z lokalizatorem GPS dla psa nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka — nawet jeśli na chwilę stracisz swojego pupila z oczu, bardzo szybko dowiesz się, gdzie go znaleźć.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej