Woreczki na psie odchody – najważniejsze rodzaje

W ofertach sprzedaży znajdziemy różnorodne worki na kupy. Niektóre z nich posiadają specjalne etui, które zwiększa komfort przenoszenia podczas spacerów. Torebki czy innymi słowy worki do sprzątania po pieskach mogą być wykonane z różnych materiałów. Jest to jeden z kluczowych aspektów naszego wyboru.

Do wyboru pozostają popularne worki do sprzątania po psie, wykonane ze zwykłego tworzywa sztucznego. Tego typu woreczki na psie odchody okazują się praktyczne, trwałe, a jednocześnie dostępne w atrakcyjnych cenach. Różne rozmiary i wielkości torebki do sprzątania po psie odnajdziemy w sieciach sklepów, np. w Pepco.

Nowoczesne woreczki na psie odchody są coraz częściej tworzone z materiałów w pełni biodegradowalnych. Tego typu worki przypominają tradycyjne, plastikowe torebki na kupy, jednak podlegają pełnemu rozkładowi. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które cieszy się coraz większym uznaniem wśród miłośników czworonogów. Niektóre biodegradowalne worki na kupy posiadają własne etui. Ciekawostką jest także zawieszka dla psa, w której można umieścić worki do sprzątania.

Niektóre woreczki na psie odchody posiadają dodatkowe substancje zapachowe. Nie ułatwi to sprzątania po pieskach, jednak może minimalnie zamaskować nieprzyjemny zapach psiej kupy. Zapachowe woreczki na psie odchody mogą posiadać standardową, plastikową formę lub być biodegradowalne. Oferta sprzedaży jest tak bogata, że każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich indywidualnych oczekiwań.

Woreczki na psie odchody – najpopularniejsze rozmiary i dodatkowe akcesoria

Standardowe woreczki na psie odchody są dostępne w wielu wariantach wymiarowych. Torebki możemy podzielić ze względu na wielkość naszego pupila. Najmniejsze torebki (często oznaczane rozmiarem S) nadają się do sprzątania po psie o niewielkich wymiarach ciała. Torebki średnie będą rozwiązaniem dla posiadaczy psów o wadze powyżej 10 kg. W ofertach sprzedaży znajdziemy także duże worki w rozmiarach XL, które nadają się do sprzątania po pieskach o większych gabarytach.

Konkretne wymiary worków na psie kupy są uzależnione od producenta. Dla przykładu, w sieci sklepów Pepco znajdziemy zarówno małe woreczki do sprzątania po psie o miniaturowych gabarytach, jak i większe torebki o rozmiarach do 26 x 31 cm.

Woreczki na psie odchody w miejscu publicznym, a także polecane produkty i cena
Jakie woreczki na psie odchody warto wybrać, czyli sprzątanie po psie

Polecane akcesoria dla psów - sprawdź je!

Same worki na kupy psa nie wyczerpują jeszcze pełnej oferty handlowej. W ofertach wielu sklepów znajdziemy dodatkowe akcesoria do sprzątania po pieskach. Dodatkowe, papierowe szufelki czy specjalne zbieraczki mogą usprawnić sprzątanie i okazać się dość pomocne. Dużą popularnością cieszą się też etui na torebki czy zawieszka dla psa. Tego typu gadżety nie ułatwią sprzątania po psie, jednak znacznie zwiększą komfort noszenia worków na nieczystości. Zawieszka dla psa przeważnie nadaje się do montażu przy smyczy. W ten sposób nigdy nie zapomnimy zabrać ze sobą torebki ani nie będziemy musieli nosić jej w kieszeni ubrania. W niektórych modelach smyczy znajduje się też specjalny pojemnik, zawieszka dla psa, w których zmieścimy małe opakowanie woreczków lub ulubionych przysmaków dla naszego pupila. Sprawdź także ten artykuł z poradami, jak nauczyć psa załatwiać się na dworze.

Cena za woreczki na psie odchody

Worki dla psa są dostępne w wielu wzorach, rozmiarach, kolorach i wariantach wytrzymałościowych. Cena zakupu nie powinna być zbyt wysoka. Niewielkich rozmiarów rolka zawierająca 20 sztuk małych woreczków będzie wydatkiem rzędu 3 – 5 zł. Kupimy ją w takich sieciach sklepu jak Pepco. Innym rozwiązaniem będą torebki z załączonym etui. Tutaj cena jednej rolki może wynosić od 5 do 15 zł.

Cena za większe, biodegradowalne worki dla psa z Pepco czy innych dużych sklepów niekiedy okazuje się nieco wyższa. Za opakowanie 20 – 30 sztuk przyjdzie nam zapłacić 8 – 25 zł. Rolki z większą ilością woreczków będą odpowiednio droższe. Ostateczna cena będzie uzależniona od wymiarów worka, jego trwałości, liczby sztuk w opakowaniu oraz od stawki producenta.

Niekiedy dość ekonomicznym rozwiązaniem okazuje się zakup biodegradowalnych woreczków w większych opakowaniach. Niektóre sklepy internetowe organizują promocje na zakup zbiorczych opakowań. Dla przykładu, zestaw 360 niewielkich woreczków dla psa wraz z etui może wynosić około 65 zł. Oznacza to, że za jeden zestaw worków po 20 sztuk zapłacimy jedynie 4 zł. Jest to dobra cena jak na dobrej jakości produkt biodegradowalny.

ikona podziel się Przekaż dalej