Prawdziwa przyjaźń jest warta wyrzeczeń

Dziś psy są tylko i wyłącznie naszymi domownikami, pieszczochami - traktujemy je jako równoprawnych członków rodziny. Posiadanie czworonoga wiąże się z szeregiem obowiązków i wyrzeczeń, na które nie każdy jest gotowy. Decyzja o posiadaniu psa musi być podjęta po długich namysłach, analizując wszelkie ewentualności. Co więcej, nie zawsze jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, czy podołamy opiece i czy pies będzie przy nas szczęśliwy.

Nasze wątpliwości może rozwiać krótka rozmowa z rodziną, konwersacja z przyjaciółmi czy porady zaczerpnięte na forum. Te informacje będą jednak tylko szczątkowymi poradami, które nie zawsze będziemy potrafili przekuć w racjonalną decyzję. Na szczęście istnieje także inny sposób, dzięki któremu zorientujemy się, czy posiadamy odpowiednie predyspozycje do posiadania czworonożnego towarzysza. Mowa o szczególnej grze internetowej https://www.doggi-game.pl pozwalającej przekonać się, czy uda nam się wypełnić szereg obowiązków dbania o zwierzaka. Jest to idealny przykład gry o psach, w której podejmujemy wiele ciekawych zadań i interakcji.

Odpowiedzialność na szali. Kto da radę zaopiekować się małym czworonogiem?

Szukasz ambitnej gry o psach? Dobrze trafiłeś. Darmowa gra przeglądarkowa Doggi the Game umożliwia graczowi wcielenie się w prawdziwego właściciela czworonoga. Co więcej, wraz z postępem gry uzyskujemy możliwość stania się profesjonalnym psim hodowcą. Jeżeli chodzi o te aspekty, to ta gra online jest absolutnie nowatorską produkcją, dzięki której przekonamy się, czy jesteśmy dobrym zwierzęcym opiekunem. Do wyboru mamy szeroką gamę ras i rodzajów psów - od typowych psów wystawowych, do słodkich kundelków. Możemy także stworzyć... własną rasę poprzez mieszanie dwóch, wydawałoby się nie do połączenia, typów. Rozgrywka jest bardzo rozbudowana, przez co nie ma możliwości, aby gracz zaczął się nudzić. Trzeba sukcesywnie piąć się w hierarchii hodowców by zdobywać nowe wyróżnienia i odblokowywać ciekawe funkcjonalności wewnątrz gry.

Rozgrywka jest złożona, ciekawa i co najważniejsze - satysfakcjonujące gry o psach

Szybko okazuje się, że wyprowadzanie psa na spacery czy dawanie mu jeść nie wystarcza do prawidłowego funkcjonowania zwierzaka. Musimy przykładać szczególną wagę także do innych aspektów jego komputerowego życia. Istotną kwestią jest zabawa, nauka nowych umiejętności czy dbanie o higienę. Spełnienie wszystkich psich potrzeb sprawi, że nasz czworonóg będzie grzecznym zwierzakiem, zadowolonym z siebie i swojego właściciela. Podczas rozgrywki możemy rozdysponowywać posiadanymi finansami. Na szczęście gra Doggi the Game jest całkowicie darmowa, dlatego wydatki w grze będą wiązały się z wydawaniem wirtualnych funduszy, które gromadzimy na koncie. Transakcje zawieramy za pomocą doglarów - specjalnej waluty, w której wykonywane są rozliczenia. Sposobów na pomnożenie środków finansowych jest wiele - możemy na przykład wystawić ogłoszenie dotyczące sprzedania szczeniaków. Wcześniej jednak musimy sparować dwa posiadane psy, co niekoniecznie będzie najłatwiejszym zadaniem.

Czujność to podstawa - opieka nad zwierzakiem wymaga podzielnej uwagi

Jeżeli ktokolwiek myślał, że wyprowadzanie psa na spacer jest formalnością - to bardzo się mylił. W Doggi the Game musimy być niezwykle uważni. Nasz ulubieniec w każdej chwili może wyrwać się ze smyczy, uciec i się zgubić. Byłaby to niepowetowana strata - wszak w jego wychowanie włożyliśmy tyle uwagi. Gracz musi pamiętać, aby zachować ostrożność w każdym momencie rozgrywki. Z pozoru proste wyprowadzanie na spacer wiąże się z koniecznością posiadania obroży, smyczy czy pojemniczka na odchody. Jeśli ktokolwiek sądził, iż posiadanie psa jest jedynie przyjemnym i beztroskim zajęciem, to jest w błędzie. Jeśli szukasz ciekawej gry o psach, to warto spróbować swoich sił zaczynając wirtualną rozgrywkę. Przekonamy się, czy jesteśmy w stanie wziąć odpowiedzialność za czworonoga

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny