Co wyróżnia wernisaż Win:Win? Po pierwsze, fakt, że na wydarzeniu będzie można rozpocząć proces adopcyjny sportretowanego psa. Osoby, które się na to zdecydują, otrzymają po sfinalizowaniu adopcji obraz z podobizną swojego pupila. Po drugie, w tej akcji dobroczynnej wygrywają wszyscy: psy dostają wsparcie finansowe lub nowy dom, a ludzie zyskują czworonożnych przyjaciół na całe życie. Jeśli nie mogą sobie pozwolić na adopcję, wspierają schronisko w Korabiewicach, kupując limitowane plakaty, obrazy, kubki i inne przedmioty z charakterystycznymi mordkami psów autorstwa Michała Torzeckiego. Win:Win to więc świetna okazja, żeby w otoczeniu sztuki wesprzeć psy ze schroniska i poznać ich charaktery, a także porozmawiać z wolontariuszami i samym artystą.

Pies ze schroniska czeka na dom
Win:Win

 – Łączenie sztuki z dobroczynnością to moja życiowa misja, dlatego ogromnie cieszy mnie, że Win:Win przyciąga co roku tak wiele osób z wielkimi sercami. W poprzednich czterech edycjach wydarzenia zebraliśmy dla schronisk łącznie ponad 145 tysięcy złotych. Wiem jednak, że wydatki na leki i specjalistyczną opiekę dla chorych i starszych psów to w schronisku studnia bez dna i liczy się każda pomoc. Warto więc odwiedzić wystawę, poznać psiaki i dać im choćby symboliczne wsparcie – mówi Michał Torzecki.

Piąta edycja Win:Win będzie wyjątkowa z kilku względów. Oprócz nowej lokalizacji, Centrum Praskiego Koneser, nowością będzie loteria charytatywna oraz specjalna oferta i cegiełki od partnerów wydarzenia: producenta olejków CBD dla zwierząt Full Spectrum, twórców ręcznie robionych przypinek Pinswear i cateringu dla czworonogów Psi Bufet.

Szczęśliwy pies w obiektywie
Win:Win

Na wernisaż zapraszamy 23 września do Centrum Praskiego Koneser. Dokładna lokalizacja jest uzależniona od pogody w dniu wydarzenia. Aktualne informacje będą publikowane na wydarzeniu na Facebooku. Wstęp wolny.

***

WAŻNE: Prosimy nie przyprowadzać swoich czworonogów na wydarzenie. Na miejscu będą psy do adopcji, a inne zwierzęta mogą być dla nich niepotrzebnym stresem. Dodatkowo, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, przypominamy o obowiązku noszenia maseczki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Adopcyjne portrety psów ze schroniska
Win:Win

***

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1004192367066844/

***

Patronat honorowy:

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

Patroni medialni:

 • Dog&Sport
 • Fajny Zwierzak
 • Going
 • Grafmag
 • HIRO
 • K MAG
 • Label Magazine
 • naTemat.pl
 • Newonce
 • Pets Style
 • Psy.pl
 • Radio Kampus
 • Warszawa Twoje-Miasto.pl

***

O artyście

Michał Torzecki jest polsko-amerykańskim artystą młodego pokolenia. Przez pierwsze 20 lat życia wychowywał się w Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles. Po przyjeździe do Polski ukończył studia w Europejskiej Akademii Sztuk na Wydziale Malarstwa. W 2007 roku obronił dyplom w pracowni prof. Franciszka Starowieyskiego. Zaraz po obronie został asystentem profesora i pracował z nim aż do śmierci mistrza. Swoje prace wystawiał w Warszawie, Krakowie, Londynie i Nowym Jorku.

Artysta od lat łączy sztukę z dobroczynnością. W 2014 roku odbyła się wystawa „Zagrożone gatunki zwierząt” we współpracy z Fundacją WWF Polska, a dwa lata później – pierwsza edycja wystawy Win:Win we współpracy z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem.

O Centrum Praskim Koneser

Centrum Praskie Koneser to najczęściej nagradzana inwestycja mixed-use w Polsce i serce odradzającej się warszawskiej Pragi. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. Tu można znaleźć wiele restauracji i barów z kuchnią z całego świata: AZIA, Bombaj Masala, Ferment Praski, frankie’s, ORZO, Koneser Grill, Syreni Śpiew, a także unikatowe sklepy i polskie marki, tworzone przez rodzimych producentów, takie jak Mydlarnia Cztery Szpaki, Świece Zapachowe Domkove.pl czy Minimal Line. Ogólnodostępny plac Konesera, stanowiący rdzeń inwestycji, to miejsce licznych wystaw, targów i różnego rodzaju wydarzeń oraz pokazów artystycznych. Centrum Praskie Koneser jest również hubem sztuki, w którym znajduje się Muzeum Polskiej Wódki i nietuzinkowe galerie: Art Sułek Space, Czajka Art Gallery, Dom ze Sztuką, Salon Akademii ASP, ToTuart oraz Zwierzyniec.

O Daftcode

Daftcode to grupa technologiczna napędzana przez analityczne podejście do biznesu. Operując w modelu venture building, tworzy, rozwija i inwestuje w startupy m.in. w takich dziedzinach, jak Deep Tech, Cyber Security, Blockchain, Fin Tech czy Insur Tech. Daftcode stworzył już kilkanaście spółek  technologicznych (m.in. Nethone, Skriware, Straal czy Indoorway) i dokonał 6 inwestycji VC (m.in. Booksy, Tylko i Sie.Jemy).

Firma oferuje budowanym u siebie startupom pełne wsparcie techniczne i biznesowe, co pozwala im sprawnie wejść na rynek i szybko rosnąć. Daftcode pracuje z indywidualnymi założycielami startupów, zespołami na wczesnym etapie rozwoju, ale też z istniejącymi już podmiotami, które poszukują finansowania lub wsparcia w komercjalizacji i skalowaniu biznesu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie daftcode.com

Artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej