Karma Eukanuba Dermatosis – opinie, dawkowanie i cena

Czym wyróżniają się karmy Eukanuba Dermatosis?

Producent od 1969 roku troszczy się o zdrowie psów, produkując dla nich wysokojakościowe i odpowiednio zbilansowane karmy. Wszystko po to, by psy mogły prowadzić życie nie tylko zdrowe, ale też… szczęśliwe. Karmy Eukanuba Dermatosis zaliczane są do produktów klasy Premium. Są dostosowane do potrzeb życiowych każdego psa – każdej rasy i w każdym wieku. Każda jedna karma została opracowana na podstawie starannie przygotowywanych receptur, we współpracy z technikami żywienia oraz weterynarzami.

Karma Eukanuba Dermatosis jest produktem wysokojakościowym, a także wysokoenergetycznym. Dzięki temu, będziesz mógł zmniejszyć dzienną porcję swojemu pupilowi. Karma powinna umożliwić każdemu psu rozwijać swoją sprawność, a także zapewnić mu zdrowie. Szczególnie warto odwiedzić będzie sklep Fajny Zwierzak, gdzie znajdziesz wiele produktów Eukanuba Dermatosis w korzystnych cenach. Oprócz tej marki, w sklepie wyszukać możesz również inne produkty dla psów takie, jak karma Husse, Royal Canin Hypoallergenic bądź karma Alpha Spirit.

Rodzaje karm Eukanuba Dermatosis dla psów

Producent oferuje mnóstwo karm, które dedykowane są psom według różnych czynników. Na oficjalnej stronie sklepu, znaleźć można karmę Eukanuba Dermatosis dedykowaną psom według:

  • Wieku psa – puppy, junior, adult, mature, senior
  • Wielkości psa – rasy miniaturowe, małe, średnie i duże
  • Specjalnych potrzeb psa – kontrola masy ciała, Daily Care Senior 9 +, wrażliwy przewód pokarmowy, wrażliwe stawy i delikatna skóra
  • Grupy produktowej – linia podstawowa, Daily Care, NaturePlus +, NaturePlus + Grain Free, Breed Specific, Premium Performance, Eukanuba Veterinary Diets.

Jak można więc zauważyć, karmy dedykowane są dla psów w każdym wieku, o każdej wielkości i z każdym problemem zdrowotnym. Poniżej przedstawimy skład kilku najbardziej znanych i polecanych oraz sprawdzimy, która karma Eukanuba Dermatosis jest najlepsza.

Polecane karmy Eukanubis Dermatosis – czytamy składy!

Karma Eukanuba Dermatosis Veterinary Diets Adult Intestinal

Jest to specjalistyczna karma, która została dedykowana psom zmagającym się z problemami żołądkowymi (powyżej 1 roku życia). W jej skład wchodzi kurczak, indyk oraz ryż. Obniżono też w produkcie zawartość tłuszczu po to, by odciążyć psią trzustkę. Z pomocą tej karmy, pies będzie mógł lepiej przetrawić spożyty posiłek. Złagodzone zostaną także zaburzenia pracy psich jelit. Szybciej zregeneruje się on również np. po ostrej biegunce. Karmę Eukanuba Dermatosis Veterinary Diets Adult Intestinal uzupełniono mieszanką włókien buraka oraz prebiotykami, by wyregulować pracę jelit u psów. Właśnie dzięki temu, poziom bakterii jelitowych może się w psim organizmie wyrównać. A to wpłynie z kolei na poprawienie trawienia oraz lepsze przyswajanie pokarmów przez psy.

W karmie znajdują się również kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które mają za zadanie przeciwdziałać zapaleniom skóry u psów, a także usprawnić leczenie atopii. Dzięki specjalnej mieszance witamin, mikroelementów i minerałów, karma wzmocni układ immunologiczny każdego psa. Co ważne, w produkcie wykluczono barwniki, konserwanty lub ulepszacze. Karma jest specjalistyczna, zatem polecają ją nie tylko hodowcy, ale też lekarze weterynarii. Cena karmy to ok. 155 zł / 12 kg.

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Pies podczas karmienia przy stole, a także karma dla psa Eukanuba Dermatosis, jej skład, rodzaje i dawkowanie
Jakie właściwości i skład ma karma Eukanuba Dermatosis dla psów, a także jej dawkowanie i cena

Procentowy skład karmy

Białko surowe

23 %

Tłuszcz surowy

10 %

Włókno surowe

1,7 %

Popiół surowy

6 %

Kwasy omega-3

0,3 %

Kwasy omega-6

1,75 %

Wilgotność

8 %

Karma Eukanuba Dermatosis Daily Care Overweight & Sterilised

Jest to wysokiej jakości karma specjalistyczna, dedykowana psom skłonnym do nadwagi. Dzięki niej można wyeliminować problemy zdrowotne u psów takie, jak choroby serca lub cukrzyca. Produkt ma za zadanie wzmocnić układ immunologiczny psa i zaopatrzyć go w cenne składniki pokarmowe. W karmie Eukanuba Dermatosis Daily Care Overweight & Sterilised zredukowano ilość kalorii, a także dopasowano ją do problemu psów przybierających na wadze (np. po zabiegu sterylizacji / kastracji). Warto dodać, że karmę opracowano we współpracy z ekspertami Oral B – przez co krokieciki mechanicznie usuwają osad nazębny u zwierząt.

W tym wyjątkowym produkcie znajdują się kwasy omega-3 i omega-6, które przyczyniają się do zdrowego wyglądu skóry oraz sierści psów. Są też wysokoprzyswajalne i lekkostrawne białka (mięso z kurczaka oraz indyka), wspomagające przyswajanie karmy i jej prawidłowe trawienie. Możesz więc uzupełnić nią dietę barf dla psa. Cena za karmę to ok. 130 zł / 12,5 kg. Karmę można kupić również w sklepie Fajny Zwierzak obok innych wysokojakościowych produktów takich, jak karma Husse, karma Alpha Spirit lub Royal Canin Hypoallergenic dla alergików. Poniżej skład karmy Eukanuba Dermatosis Overweight & Sterilised.

Procentowy skład karmy

Białko surowe

22 %

Tłuszcz surowy

7,6 %

Włókno surowe

2,9 %

Popiół surowy

6,5 %

Kwasy omega-3

0,21 %

Kwasy omega-6

1,63 %

Wilgotność

8 %

Oprócz wysokojakościowej karmy, warto również zakupić akcesoria dla psów takie, jak smycz, szelki bądź obroża – po to, by usprawnić proces socjalizacji młodego psa. Nie zapomnij też o psich zabawkach! Z nimi pupil na pewno będzie szczęśliwszy.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97.4% czytelników artykuł okazał się być pomocny