Psie urodziny — jak mogą wyglądać urodziny czworonoga?


W Stanach Zjednoczonych moda na psie urodziny pojawiła się już kilka lat temu. Obecnie ten zwyczaj pojawia się również w Polsce. Kolejne osoby tworzą “psie miejsca”, które oferują różnego rodzaju pakiety i atrakcje dla czworonogów i ich opiekunów. Podczas psich urodzin dostępne są różne scenariusze zabaw. Zanim goście dostaną poczęstunek, można wybrać zajęcia “brainworkowe” albo psi fitness, czy zwykłe zajęcia z psim trenerem, który pokaże opiekunom garść praktycznej wiedzy. W ten sposób przyjęcie nie będzie tylko przyjęciem, ale także ciekawym doświadczeniem dla psów i ich opiekunów. Psie urodziny mogą mieć także bardziej aktywny charakter, jak wspólny spacer lub wyprawa nad jezioro połączona z piknikiem. Wszystko zależy od preferencji oraz kondycji Twoich przyjaciół i ich podopiecznych.

Bez problemu zamówić można także fotoreportaż z takiej uroczystości, by móc wracać do wspaniałych chwil przez cały rok. Za organizacje sesji mogą być odpowiedzialni właściciele danego miejsca, w którym organizujesz psią zabawę, ale bez problemu znajdziesz także fotografów, którzy wykonają Wam pamiątkowe zdjęcia podczas pikniku w parku lub zabaw w Waszym ogrodzie.

Nie wolno zapominać o dekoracjach. Opiekunowie mogą działać skromnie lub iść w prawdziwy przepych. Balony, kolorowe girlandy, czapeczki lub rozwieszone zdjęcia solenizanta to dopiero początek. Na stole mogą być talerzyki i kubki z psim motywem oraz wiele innych dekoracji.

Tort dla psa i inne urodzinowe smakołyki

Na urodzinach Cocker Spaniela Bruna nie zabrakło tortu. Kasia mogła skosztować tego czekoladowego, a jej golden retriever otrzymał kawałek bardziej zdrowego dla psa przysmaku. Tort Bruna był upieczony na zamówienie i smakował bardzo mięsne.

W kategorii wypieków dla psów ponownie prym wiodą Amerykanie. W Stanach Zjednoczonych funkcjonują już cukiernie dla psów, a w wielu sklepach zoologicznych jest specjalny dział “urodzinowy” z przysmakami, ozdobami oraz akcesoriami, które mogą się przydać podczas organizacji zabawy. W Polsce też można znaleźć smakołyki z urodzinowej oferty. Kupisz je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Szukasz czegoś domowego i świeżego? Są osoby, które wykonają prawdziwe mięsno-warzywne cuda na zamówienie!

Poszukujesz smakowitej karmy dla swojego wybrednego psa?

Poznaj linię karm Carnilove True Fresh, która oparta jest wyłącznie na świeżym mięsie! Mnogość wariantów pozwoli na idealne dopasowanie do Twojego psa! Postaw na wysoką jakość i smakowitość każdego posiłku!

Dowiedz się więcej!

Organizator musi myśleć zarówno o opiekunach, jak i o psach. Zapewnienie przekąsek musi się zatem odbywać dwutorowo. Czasem wystarczy lemoniada i owoce, ale są osoby, które zarówno psi, jak i ludzki stół zastawiają bardziej obficie. Sprawdź także ten artykuł z poradami, z czego zrobić tort dla psa.

Prezenty na psie urodziny – co kupić dla psa?

Tak jak na każde urodziny również na te psie nie wypada wybrać się bez upominku. Bez względu na to, czy odbywają się w domu, w parku, czy w bardziej “wyjątkowym” miejscu, warto zabrać ze sobą coś miłego dla solenizanta. Kasia postawiła na zdrowe smakołyki i matę do lizania dla Bruna oraz kawę z motywem psa na opakowaniu dla jego opiekuna.

Na liście prezentów mogą znaleźć się:

  • przysmaki dla psa,
  • olej z łososia lub z kryla,
  • zabawki,
  • gryzaki,
  • nowe legowisko,
  • butelka turystyczna.

Dla psów i ich opiekunów można wykupić także różne vouchery. Jeżeli możesz pozwolić sobie na coś droższego, możesz zafundować im weekend w hotelu przyjaznym dla psów lub sesję zdjęciową u fotografa zajmującego się zdjęciami czworonogów. Kolejną opcją są także ciekawe subskrypcję. Dla psów można zamówić abonament, na co miesięczne dostawy zabawek, przysmaków lub ubranek. Ta forma nie jest jeszcze popularna w naszym kraju, ale sytuacja w pet biznesie szybko się rozwija.

A Ty? Dostałeś już zaproszenie na psie urodziny? A może miałeś okazję samodzielnie je organizować? Chyba każda okazja jest dobra, by spotkać się z przyjaciółmi. Zarówno tymi własnymi, jak i czworonożnymi, prawda?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96.9% czytelników artykuł okazał się być pomocny