Do czego służy obroża dla psa z imieniem

Przyjmując do domu zwierzaka, będziemy potrzebowali dla niego odpowiedniego wyposażenia. Czy będą to akcesoria dla szynszyli, dla psów czy innych zwierząt, wyboru dokonujemy ze względów praktycznych i ze względu na cenę. Cena akcesoriów nie jest mała i na początku musimy liczyć się ze sporymi kosztami. Takie akcesoria jak smycz lub w przypadku większych zwierząt kolczatka dla psa, są niezbędne. Ale czy takie akcesoria jak obroża z napisem lub świecąca obroża dla psa, stanowią tylko modny gadżet, czy też warto warto je kupić ze względów praktycznych.

W przypadku psów bardzo ważne są względy bezpieczeństwa. Psy często się gubią. Dlatego też obroża z napisem, a szczególnie z adresem i telefonem opiekuna, pomaga w odnalezieniu zwierzęcia. Najczęściej do obroży przyczepia się adresatkę z adresem i telefonem opiekuna. Jednak równie dobrym sposobem jest obroża z wygrawerowanym lub wyhaftowanym imieniem psa i adresem lub telefonem opiekuna. Natomiast świecąca obroża dla psa, przyda się jeśli często spacerujemy z psem w parku po zmroku. Zimą szybko zapada zmrok. Jeśli wypuszczamy psa ze smyczy w parku lub na osiedlu na wieczornym spacerze, świecąca obroża dla psa pozwala łatwiej zlokalizować zwierzaka.

Obroża dla psa z imieniem - rodzaje, wzory i pomysły

Obroże haftowane z imieniem

W przypadku akcesoriów ważna jest również estetyka, gdyż chcemy, aby akcesoria dla psów czy też akcesoria dla szynszyli były ładne i modne.

Ciekawą ofertę stanowią obroże z napisem wyhaftowanym lub wygrawerowanym. Firmy zajmujące się szyciem akcesoriów na zamówienie, oferują wygodny formularz online, gdzie wybieramy rozmiar, kolor, deseń i wzór obroży oraz projektujemy własny napis. Cena obroży z napisem waha się od około 30 do 50 zł. Do tego dochodzi cena dodatkowego podszycia, zapięcia oraz haftu. Spersonalizowana obróżka dla yorka z napisem może kosztować około 50 zł. Haft może być wykonany bezpośrednio na obroży lub na naszywce. W firmie oferującej szycie spersonalizowanych akcesoriów można zmówić również smycz, szelki zwykłe czy też szelki norweskie.

Najtańszym rozwiązaniem jest spersonalizowana obroża z imieniem. Możemy wybrać kolor taśmy bazowej, kolor i deseń taśmy ozdobnej, która jest naszywana na taśmę bazową. Oferowane desenie najczęściej zawierają wzory z wizerunkami piesków. Wypełniając zamówienie wpisujemy imię naszego psa. Taka obroża szyta na zamówienie kosztuje około 40 zł. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o zawieszce dla psa i jej rodzajach.

Obroże z napisem wypalanym lub wygrawerowanym

Zwolennicy akcesoriów z prawdziwej skóry znajdą skórzane obroże z napisem na zamówienie. Napis jest wypalany na skórzanej obroży. W takim przypadku możemy zamówić nie tylko imię zwierzaka, lecz także adres i telefon opiekuna, co w przypadku zagubienia psa umożliwia łatwiejsze odnalezienie go. Cena obroży zależy od wielkości. Mała obróżka dla yorka kosztuje około 20 zł, zaś obroża dla większego psa dochodzi do około 60 zł.

Obroża dla psa z imieniem gwawerowanym na zawieszce na niewielkim psie o rudej sierści oraz rodzaje obroży.
Jaka obraża dla psa z imieniem sprawdzi się najlepie? Obroża dla psa z grawerowaną zawieszką.

Bardzo ładnym gadżetem zabezpieczającym psa w przypadku zagubienia, jest obroża z grawerem zawierającym imię zwierzaka i telefon opiekuna. Sama obroża może być ze skóry lub tkaniny, zaś wygrawerowany napis wykonuje się na estetycznej blaszce. Cena spersonalizowanej obroży wynosi od około 40 do 70 zł. Blaszka ma niewielki rozmiar, dlatego też informacje, które można na niej zawrzeć, ograniczają się do imienia psa i numeru telefonu opiekuna.

Ciekawym rozwiązaniem jest napis wygrawerowany na metalowym zapięciu zatrzaskowym. Możemy na nim zawrzeć imię psa, telefon opiekuna i adres. Obroże takie są bardzo ładne i estetyczne, gdyż pasek obroży wykonany jest z tworzywa pokrytego estetycznym, kolorowym deseniem, zaś zapięcie wykonane jest z metalu. Cena takiej obroży wynosi około 50 zł. Warto odwiedzić sklep Fajny Zwierzak, w którym możesz kupić karmy dla psów w atrakcyjnych cenach.

Polecane akcesoria dla psów - sprawdź je!

Pomysły na obrożę z imieniem psa

Hitem w psiej modzie są obróżki z imieniem psa złożonym z ozdobnych, metalowych liter. Obróżka stanowi prawdziwą ozdobę, gdyż błyszczące litery widać z daleka. Wadą tego rozwiązania jest niemożliwość umieszczania innych informacji. Dlatego też obroża ta stanowi tylko ozdobę. Ponadto ozdobne litery nie obejmują polskich znaków. Do obroży można zamówić smycz pasującą kolorystycznie.

Wydaje się, że kolczatka dla psa nie może zawierać imienia. Niektóre psy dużych i silnych ras łatwiej prowadzi się przy użyciu kolczatki, która zapobiega ciągnięciu przez psa. Aby kolczatka dla psa mogła zawierać imię psa i telefon opiekuna, firmy zajmujące się szyciem akcesoriów, przygotowały kolczatki z wstawka skórzaną, na której można umieścić napis.

Obroże z tworzywa sztucznego pozwalają na wykonanie własnoręcznie zaprojektowanej obroży z nadrukiem. Cena obroży z nadrukiem zaprojektowanym przez klienta to około 30 - 50 zł w zależności od wielkości obroży. Na obroży można umieścić dowolny projekt zawierający zdjęcia, grafikę lub napisy. Dzięki temu można wybrać ciekawą, atrakcyjną grafikę i zamieścić na obroży dowolny napis, o ile zmieści się on na obroży. Oczywiście nie warto projektować obroży z napisami i zdjęciami lub grafikami, które będą zbyt małe i mało widoczne. Warto zaopatrzyć się również w niezbędne akcesoria dla psa, by zapewnić psu komfort i bezpieczeństwo.

Jak złożyć zamówienie na spersonalizowaną obrożę

Składając zamówienie na spersonalizowaną obrożę pamiętaj, aby dobrze zmierzyć szyję psa. Zmierz szyję zwierzęcia wkładając pod miarkę 2 palce, tak aby obroża nie była za ciasna. Rozmiary obroży zawierają maksymalny i minimalny obwód szyi psa pozwalający zapiąć obrożę oraz długość całkowitą wraz z zapięciem.

Przed wysłanie zamówienia sprawdź dokładnie czy w napisie nie ma błędu czy literówki. Upewnij się także, czy napis nie jest zbyt długi i czy nie zawiera niepotrzebnych informacji.

ikona podziel się Przekaż dalej