Hodowla amstaffa

Hodowla psów amstaff Blossoming Rose

Szczeniaki rasy blue amstaff pochodzą właśnie z tej hodowli, posiadającej aż 11-letnią historię. Właściciele swoje psy rasowe pielęgnują już od wielu lat – zaczynając od bernardynów. Następnie przyszła pora, że zafascynowali się oni psem amstaff blue. Od początku hodowli to amstaffy towarzyszą więc swoim właścicielom. Przez cały okres prowadzenia hodowli, właściciele dogłębnie poznali, jaką rasą jest amerykański staffordshire terrier. Dzięki temu, że posiadają ogromną wiedzę o rasie, są w stanie zapewnić profesjonalną opiekę nie tylko dorosłym psom, ale też szczeniaczkom.

Polska hodowla Blossoming Rose jest hodowlą rodzinną – ponieważ pasję przekazują kolejnemu pokoleniu. Psy cały czas przebywają z ludźmi w różnym wieku, więc są do nich przyzwyczajone. Zresztą podobnie, jak do kotów, z którymi zdążyły się już mocno zaprzyjaźnić. Amstaff amerykański może się dzięki temu prawidłowo socjalizować. Hodowla jest zrzeszona w Związku Kynologicznym w Polsce, a także za granicą (FCI). Opuszczając hodowlę, każdy pies amstaff otrzymuje metrykę wraz z rodowodem. Szczeniaki dostają też pełną dokumentację odnośnie ich stanu zdrowia, zrobionych badań i szczepień. Właściciele każdego dnia dbają o to, by pieski dużo się ruszały – więc są w pełni sił i zdrowe.

Każdy piesek dostaje też przy odbiorze wyprawkę. Dodatkowo, nowi opiekunowie mogą liczyć na pomoc i wsparcie właściciele – w postaci cennych porad na temat np. wychowania, żywienia czy tresury. Właściciele bardzo chcą, by każda ich miniaturka trafiła w odpowiednie ręce – dlatego nalegają na pozostanie w stałym kontakcie. Cena amstaffa ustalana jest indywidualnie – wpływ ma na nią nie tylko umaszczenie pieska, ale też chęć właściciela na kontynuowanie hodowli bądź zabranie pieska „na kolanka”. Jeśli planujesz zakup czworonoga tej rasy, sprawdź także artykuł z poradami, jak wychować amstaffa.

Hodowla psów rasy amstaff Jahns Staff

Hodowla amstaffa Jahns Staff jest domową hodowlą tych rasowych piesków, będąca zarejestrowaną w Polskim Związku Kynologicznym. Polska hodowla jest największym spełnieniem marzeń jej właścicieli – powstała bowiem poprzez zamiłowanie do rasy, jaką jest pies amstaff. Psy mieszkają razem z właścicielami i stanowią nieodłącznych członków rodziny. Swojego pierwszego pieska zaczęli wychowywać w 2015 roku, od razu obdarzając rasę wielką miłością. Właściciele posiadają ogromną wiedzę na temat rasy amstaff błękitny. Cena za pieska z rodowodem to 3000 zł.

Szczeniak amstaffa podczas spaceru oraz najlepsze hodowle amstaffów w Polsce
Najlepsze hodowle amstaffów w Polsce, czyli porady, gdzie kupić amstaffa

Każdy jeden szczeniaczek z hodowli otrzymuje pełną dokumentację weterynaryjną, a także swoją książeczkę zdrowia. Pieski zostają też zachipowane, odrobaczone i zaszczepione. Właściciele czuwają nad szczeniakami przed i po narodzinach, które błyskawicznie stają się częścią amstaffowej rodziny. Psy rasowe otrzymują również swoją wyprawkę do nowego domu. Właściciele pozostają również w stałym kontakcie z nowymi opiekunami piesków – dostarczając potrzebną wiedzę na temat żywienia, tresury czy wychowania.

Polecane karmy dla psów - sprawdź ceny!

Hodowle amstaffów w Polsce

Hodowla psów amstaff Guardian Team

Hodowla amstraffa Guardian Team została założona z wielkiej pasji, jaką dla rodziny stała się rasa amstaff błękitny. Właściciele prowadzą domową hodowlę – zatem, pieski nie przebywają w osobnym pomieszczeniach (np. klatkach), a stale socjalizują się z całym otoczeniem. Amstaff blue śpi więc z właścicielami, mieszkając w domu. Dzięki temu, że pieski są hodowane razem, to nie mają problemów z życiem w stadzie. Pieski świetnie się socjalizują, upominając się o zabawę, pieszczoty bądź spacer. Właściciele nigdy nie oddzielają maluchów od swoich mam – a więc, są one w stanie przekazać swojemu potomstwu prawidłowe nawyki, jeżeli chodzi o zachowywanie się wobec otoczenia. Oczywiście, przyszli opiekunowie blue amstaffów mogą je odwiedzać od momentu, kiedy tylko się urodzą – suczki bardzo lubią towarzystwo ludzi.

Hodowla stawia na żywienie psów dietą BARF – a więc, najbardziej zbliżoną do naturalnej. Właśnie dzięki temu amstaff błękitny nie ma alergii i nie choruje. Właściciele przywiązują dużą wagę do zdrowia piesków stale badając, czy nie grozi im dysplazja. Mało tego, jeżeli nowi opiekunowie będą chcieli wybrać się na wakacje – a wiadomo, nie każdy ośrodek chciałby amstaffa w swoim pensjonacie – opiekunowie mogą pozostawić na ten czas amstaffka w hodowli Guardian Team. Dla każdego z nich znajdzie się tu wystarczająco dużo miejsca – teren jest ogrodzony i pełen atrakcji specjalnie dla piesków. Zdecydowanie, to najlepsza hodowla, jaką mogą wymarzyć sobie przyszli właściciele amstaffa miniaturka. Ostateczna cena ustalana jest indywidualnie z przyszłym właścicielem pieska.

Hodowla amstaffa Diamond Staff FCI

To hodowla z długa historią, ponieważ pierwszy piesek rasy amstaff pojawił się w niej w 2007 roku. Właściciele hodowli posiadają imponującą wiedzę na temat rasy, każdego dnia obcując z kilkunastoosobową ich grupką. Każdy jeden piesek jest świetnie wyszkolony i bardzo towarzyski. Właściciele często pokazują je na krajowych oraz międzynarodowych wystawach, gdyż psy mają naprawdę piękne umaszczenie i budowę. Pieski są prawdziwymi członkami rodziny, a właściciele hodowli poświęcają im naprawdę wiele czasu. Dzięki temu, amstaffy są ich największą radością i dumą.

Właściciel hodowli (Roman Żuk) skończył studia kynologiczne, a także jest asystentem kynologicznym Związku Kynologicznego w Polsce. Jest również Zastępcą Przewodniczącego Klubu Terrierów Typu Bull w Polsce. Szczeniaki z hodowli Diamond FCI to cena od 2500 zł do 4000 zł – w zależności od tego, jakie będzie ostateczne umaszczenie i budowa pieska. Cena amstaffa zależna jest także od tego, czy przyszły właściciel będzie chciał pieska do dalszej reprodukcji czy amstaff amerykański ma zostać wyłącznie „na kolanka”.

ikona podziel się Przekaż dalej