Zwierzak i jacht – co warto wiedzieć?

Zabranie ze sobą swojego pupila na jakiekolwiek wakacje wiąże się z dodatkowymi obowiązkami i innymi regułami postępowania. Dodatkowo podróżowanie ze zwierzakiem na pokładzie jachtu różni się od tradycyjnego spacerowania. Jest to jednak prostsze, niż myślisz! Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku najistotniejszych rzeczach:

  • Zapewnij zwierzakowi na pokładzie ciche miejsce tylko dla niego, gdzie poczuje się bezpiecznie,
  • Jeśli Twój zwierzak nigdy wcześniej nie miał do czynienia z rejsowaniem, koniecznie upewnij się, że bujanie jachtu nie stanowi dla niego problemu. W ten sposób możesz np. wybrać się na krótszy rejs w Twojej okolicy.
  • Zabierz ze sobą kuwetę, aby pupil miał możliwość skorzystania z toalety, niezależnie od czasu trwania wycieczki.
  • Zadbaj o bezpieczeństwo zwierzaka – w sklepach dostępne są specjalne szelki i uprzęże, z kolei na niektórych jachtach istnieje możliwość zamontowania specjalnej platformy zaburtowej, które zminimalizują ryzyko wypadnięcia futrzastego załoganta za burtę.

Wyszukiwarka YACHTIC – znajdź wymarzony model w mgnieniu oka!

Spore ułatwienie serwuje Ci wyszukiwarka YACHTIC. Posiada ona wbudowany filtr, umożliwiający wyszukiwanie ofert, które uwzględniają zabranie zwierzaka na pokład. Wybierasz się do Chorwacja czarter jachtów? Wystarczy, że w wyszukiwarce https://www.yachtic.com/pl/czarter-jachtow-chorwacja wpiszesz interesujący Cię kierunek podróży, a następnie – po wejściu w wyszukiwarkę ofert – po lewej stronie w kategorii ,,wyposażenie i dodatki”, klikniesz ikonkę z pieskiem ,,możliwość zabrania zwierzęcia na pokład”. W ten sposób Twoim oczom ukażą się jedynie te oferty, które uwzględniają pupila na pokładzie. Pozwala to na szybsze i trafne dotarcie do pozycji, która rzeczywiście Cię interesuje. Dodatkowo możesz skorzystać z pozostałych filtrów takich jak np. typ jachtu, ilość miejsc i kabin, model czy cena i wiele innych.

Planujesz te wakacje spędzić ze swoim zwierzakiem? Niech marzenie o żeglowaniu jachtem tego nie zmienia! W YACHTIC.com znajdziesz ofertę dopasowaną do siebie! Jeszcze w te wakacje możesz spokojnie dryfować po niebieskich wodach Adriatyku w najlepszym, możliwym towarzystwie – Ty, znajomi i Twój czworonogi przyjaciel. Nie czekaj – zarezerwuj najlepszą dla siebie ofertę jeszcze dziś!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny