Czy to naprawdę potrzebne?

Zapewne twierdzisz, że robisz dla swojego psa wszystko co najlepsze. W końcu kupujesz mu drogą karmę, opracowaną pod okiem licznych specjalistów: lekarzy weterynarii, dietetyków i innych osób, którym powinno zależeć na zdrowym rozwoju Twojego pupila. Komercyjne karmy są opracowywane w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania żywieniowe psów. Pomyślisz “Bajka! Mój pies ma naprawdę dobrze!” No nie do końca. Fakt, że karma spełnia wszystkie żywieniowe wymagania nie oznacza, że jest w pełnym zakresie świetnie zbilansowana.

Większość komercyjnych karm spełnia tylko minimalne wymagania żywieniowe, nie dostarczając Twojemu psu niezbędnych do zdrowego funkcjonowania witamin, minerałów czy aminokwasów. Każdy pies ma też swoje indywidualne potrzeby, które Ty jako właściciel musisz zaspokoić. Dieta naszego psa powinna dostarczać odpowiednie ilości tłuszczy, białka oraz węglowodanów. Podając psu jedną i tą samą karmę przez cały czas, nie sprawdzając wcześniej jaki ma ona skład, możemy narazić czworonoga na niedobory substancji odżywczych w organizmie. I tu do gry wchodzą suplementy dla psów.

Czym są profesjonalne suplementy?

Suplement to preparat, który zawiera witaminy, składniki mineralne a także szereg innych substancji potrzebnych do zdrowego funkcjonowania organizmu. Jest odpowiedzialny za uzupełnienie braków substancji w organizmie zwierzęcia oraz wspomaga pracę narządów. Suplementy odgrywają szczególną rolę we wspomaganiu leczenia zwierząt z chorobami przewlekłymi. Potrafią w wielu przypadkach poprawić jakość życia czworonoga i przyspieszyć aktywność fizyczną w przypadku przejścia operacji. Warto również wspomnieć, że deformacje dotyczące stawów, które często wynikają z nieodpowiedniego żywienia, wymagają leczenia w późniejszym życiu u około 30 % psów. Możesz zaoszczędzić na przyszłych wizytach u weterynarza, dobierając odpowiednie suplementy, np. suplementy dla psów Dianamed*.

Jedna tabletka na Twoje problemy, jak ją wybrać?

Jak w takim razie wybrać tę jedną, magiczną tabletkę, która poprawi stan zdrowia i życia naszego pupila? Swoje poszukiwania należy zacząć od odpowiedniego researchu. Szukaj marki, która wyspecjalizowała się w jednym obszarze i zleciła badania kliniczne swoich produktów. W ten sposób uzyskasz pewność o dobrym składzie i niezawodności produktu. Następnie zwróć uwagę na etykiety suplementów. Zgłębiaj skład, aby nie dać się zwieść reklamom. Pamiętaj też, aby za żadną cenę nie podawać psu ludzkich suplementów. Niektóre produkty, takie jak czosnek czy awokado, mogą być niebezpieczne dla jego zdrowia i życia. Warto również skorzystać z rady lekarza weterynarii, który na pewno pomoże dobrać odpowiednie dla psa suplementy.

Dianamed, obrońca zdrowia Twojego pupila.

Jeśli jednak do weterynarza daleko, a internet nie pomógł znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania przychodzimy z gotowym rozwiązaniem. Suplementy Dianamed, które zostały opracowane przez szerokie grono specjalistów, lekarzy weterynarii i dietetyków, są tym, czego Twój pies potrzebuje. Kompleksowy i innowacyjny skład, sprawdzeni europejscy dostawcy i brak sztucznych barwników czy wypełniaczy to nie jedyne pozytywne ceny w tym produkcie.

Bazę suplementu stanowią kolagen wołowy, membrana jaja kurzego, Bosswelia serrata i spirulina. Składnikami, które znajdują się w suplemencie Dianamed w mniejszej gramaturze są witamina C, ekstrakt z kurkuminy, SAM-e, ekstrakt z bezkofeinowej zielonej herbaty, witamina E i ekstrakt z piperyny. Wszystkie te składniki tworzą suplement, który jest w stanie zapewnić Twojemu psu długie i szczęśliwe życie, a Tobie zaoszczędzić na kupowaniu kilku opakowań innych suplementów. Gdybyś chciał kupić wszystkie składniki osobno, które znajdują się w suplementach Dianamed, wydałbyś ponad 600 złotych więcej! Nie wspominając o codziennym męczeniu się z ich odpowiednim odmierzaniem. Innowacyjny skład zamknięty w niewielkiej kapsułce ułatwią życie Tobie i Twojemu psu.

Jak widzisz, skład suplementów Dianamed jest nie tylko innowacyjny, ale też bardzo bogaty. Bogactwo czynników aktywnych, liczne minerały i witaminy pozwolą cieszyć się Twojemu psu długim i zdrowym życiem. Pies, który nie przyjmuje regularnie odpowiedniej ilości składników aktywnych jest bardziej narażony na liczne choroby. Jedną z nich jest dysplazja stawów, która dotyka od 3 do 48% ras psów. Z kolei dysplazja jednostronna występuje do 30% wszystkich ras psów. Jeśli wolisz zapobiegać chorobom, niż je leczyć, sięgnij po suplementy Dianamed. Te dodatki żywieniowe będą stanowiły kompleksową ochronę Twojego psa tak, żebyś Ty już nie musiał się martwić. Odwiedź stronę www.dianamed.pl, aby dowiedzieć się, jak wspomóc zdrowie Twojego psa i wykorzystaj zniżkę 10% z kodem fajnyzwierzak.

*Janicki, A. (2012). Pies - dysplazja stawów biodrowych. Prawo złotej proporcji i tetralogia panewki wartości diagnostyczne i prognostyczne. Łódź: Galaktyka.

Materiał informacyjny Dianamed

ikona podziel się Przekaż dalej