Xiaomi ROIDMI Eve Plus – czym wyróżnia się urządzenie?

Najważniejsze zalety ROIDMI Eve Plus

Zwierzęta zrzucają sierść i nie da się temu zaradzić. To zupełnie naturalny proces, którego w żaden sposób nie zahamujemy. Dawniej nie było żadnej sprawdzonej metody na to, aby nadążyć ze sprzątaniem sierści zrzucanej przez psy. Dziś na szczęście są już urządzenia, które potrafią każdego dnia zbierać zanieczyszczenia i zatrzymywać alergeny, zanim te dostaną się w pobliże człowieka – zwłaszcza tego uczulonego na sierść. Jednym z najnowszych wynalazków jest robot sprzątający z funkcją sterylizacji, Xiaomi ROIDMI Eve Plus. Urządzenie błyskawicznie wychwytuje sierść psów, zanim ta dostanie się do człowieka. Mało tego, opróżnia zebraną sierść do worka i sterylizuje go! Czy można chcieć czegoś więcej?

ROIDMI Eve Plus to urządzenie marki Xiaomi, które wyposażone zostało w system automatycznego usuwania kurzu oraz sterylizacji. Czym wyróżnia się ROIDMI na tle innych robotów odkurzających? Przede wszystkim jest wygodniejszy i mocniejszy. Kluczowe jest jednak wyposażenie odkurzacza w dedykowaną stację ładującą, w której znajduje się specjalny zbiorniczek na kurz – jest on zasysany z odkurzacza po każdym zakończonym sprzątaniu. Zintegrowana stacja ładująca wraz z głównym pojemnikiem na kurz to jedna z najważniejszych zalet urządzenia. Duży worek na kurz ma aż 3 litry pojemności, więc spokojnie wystarczy na dwa miesiące użytkowania. Zmniejszy to częstotliwość jego opróżniania, a więc ograniczy kontakt z kurzem i zebraną sierścią – to doskonała wiadomość dla alergików!

Dowiedz się więcej o urządzeniach ROIDMI!

Xiaomi ROIDMI Eve Plus
Xiaomi ROIDMI Eve Plus

ROIDMI Eve Plus – specjalista od psiej sierści!

Odkurzacz posiada specjalny skaner, który ma za zadanie dokładnie skanować pomieszczenia i wykrywać znajdujące się w nich przeszkody. Umożliwia to łatwe docieranie urządzenia w każdy zakamarek – żaden zgubiony przez zwierzę włos nie będzie więc już kłopotem! Algorytm dedykowany ROIDMI Eve Plus z niezwykłą precyzją mapuje pomieszczenia i sprząta je co do włoska, dosłownie. Moc ssania na poziomie 2700 Pa jest jedną z najwyższych wartości na rynku, co jest kolejną zaletą tego niezwykłego urządzenia.

ROIDMI Eve Plus jest automatycznym odkurzaczem z funkcją mopa, którym można zmyć podłogę od razu po jej odkurzeniu. Jest to zatem urządzenie zaprojektowane dla naprawdę wymagających domowników, dla których czystość jest kluczowa – a więc dla alergików. Mopowanie ROIDMI Eve Plus w trasie „Y”, czyli tak, jak zazwyczaj robią o ludzie, nie pozwoli na osadzanie się sierści na podłodze. Urządzenie czyści podłogę dokładnie i głęboko – niestraszne mu żadne zakamarki, zatem poradzi sobie z każdą sierścią! Na precyzyjne odkurzanie sprzętu wpływa nie tylko szeroka szczotka główna, ale i dwie szczotki boczne. To duża zaleta urządzenia od Xiaomi, bo większość odkurzaczy na rynku posiada wyłącznie jedną szczotkę.

Jak poradzić sobie z sierścią psów? Nadchodzi Xiaomi ROIDMI Eve Plus!

Funkcja automatycznej dezynfekcji, czyli rozwiązanie dla alergików

Automatyczne zbieranie kurzu i sierści oraz funkcja automatycznej dezynfekcji to coś, co może okazać się zbawienne dla alergików. Samodzielne opróżnianie się zbiornika i stacja dokująca z „generatorem cząsteczek dezodoryzujących” to absolutny hit na rynku. Generator włącza się podczas każdego opróżniania zbiornika odkurzacza, zabijając bakterie, wirusy oraz pasożyty, a także brzydkie zapachy. Wykorzystuje do tego filtry HEPA oraz technologię aktywnego tlenu – często stosuje się ją podczas sterylizowania sprzętu medycznego, co świadczy o jakości i skuteczności odkurzacza ROIDMI Eve Plus. Ozonator w odkurzaczu pozwala na nienaganne utrzymanie czystości, a to dla alergików naprawdę ważne.

W zaledwie 12 sekund wywołująca alergię mieszanka sierści, na której zbierają się bakterie i pasożyty, zostaje opróżniona do stacji kurzu. Generator następnie automatycznie sterylizuje całość, więc alergicy nie muszą robić zupełnie nic, aby pozbyć się uczulającej sierści z otoczenia. Zwierzęca sierść powodująca kaszel i kichanie znika w mgnieniu oka, pozwalając alergikom zapomnieć o problemach z nią związanych.

Xiaomi ROIDMI Eve Plus
Xiaomi ROIDMI Eve Plus

Sprzątanie sierści nigdy nie było prostsze!

Automatyczny robot z funkcją sterylizacji to dobry wybór dla posiadaczy zwierząt domowych, zwłaszcza dla tych borykających się z alergią na sierść. Dzięki ROIDMI Eve Plus można bowiem pozbyć się alergenów bez zupełnie żadnego wysiłku! Urządzenie samodzielnie utrzyma powierzchnię mieszkania w nienagannym stanie – również wtedy, gdy domowników nie będzie w domu. To praktyczne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Nawet lekarze zalecają właścicielom sierściuchów, którzy mają skłonność do alergii, aby używali specjalnych odkurzaczy do usuwania sierści zwierząt. ROIDMI Eve Plus to zbawienie dla alergików i wszystkich tych, którzy kochają mieć porządek w domu, jednak nie mają czasu na odkurzanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem urządzenia, znajdziesz je w sklepie Media Expert.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny