Internetowy sklep zoologiczny Rikoland - czym wyróżnia się wśród konkurencji

Sklep zoologiczny Rikoland od samego początku działa pod hasłem "Każda chwila dla pupila". Priorytetem firmy jest szeroki wybór produktów na każdą kieszeń. Jednocześnie sklep podejmuje szeroko zakrojone działania edukacyjne: zarówno na blogu, jak i wszystkich kanałach social media klienci mogą znaleźć cenne wskazówki, w tym od specjalistów. Wskazówki od lekarzy weterynarii, dietetyczki zwierzęcej, czy behawiorystki - Rikoland nie ocenia wyborów dokonywanych przez opiekunów, skupiając się przede wszystkim na wsparciu.

W asortymencie sklepu znajdziesz zarówno najwyższej jakości karmy super premium, jak i korzystne opcje budżetowo. Choć najwięcej znajdziesz karm dla psów i kotów, w ofercie znajdziesz też produkty dla gryzoni, czy królika, a od niedawna także akcesoria dla terrarystów.

Liderzy na rynku i małe manufaktury - marki dostępne w Rikoland

W sklepie zoologicznym Rikoland oferta rozszerzana jest dwutorowo. Z jednej strony znajdziesz prawdziwe hity od gigantów zoologicznych (chociażby karmy Brit Care, legowiska Amiplay, czy Foresto), ale też produkty najwyższej jakości od wschodzących gwiazd - jak chociażby przysmaki i akcesoria Alpet.

W strategii sklepu ogromnie ważne jest dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Każdy zwierzak ma nieco inne potrzeby żywieniowe, czy pielęgnacyjne. By klient zawsze otrzymał to, czego potrzebuje, ekipa Rikoland śledzi aktualne trendy na rynku zoologicznym - od żwirków silikonowych dla kotów, po wysokiej jakości karmy z owadami.

Jednocześnie Rikoland promuje pozytywne wzorce zachowań wśród opiekunów. Promujemy bezpieczne transportery jako jedyny odpowiedzialny sposób na przewożenie zwierząt, przypominamy o konieczności regularnych wizyt u weterynarza i ochronie przeciwkleszczowej. Zakupy w naszym sklepie zoologicznym są środkiem do celu - a jest nim dłuższe, zdrowsze i szczęśliwsze życie zwierzaków naszych klientów.

Produkty dla małych zwierząt w sklepie zoologicznym - stale rozwijany segment o dużym potencjale

Choć to karmy dla psów i kotów są podstawą oferty Rikoland, każdy pupil jest tu równie ważny. Wielu z nas wybiera mniejszego zwierzaka: królika, chomika, czy inne gryzonie. Sianko dla świnki morskiej, czy preparaty pielęgnacyjne - wielkość pupili nie ma znaczenia.

Jedno jest pewne: Polacy kochają zwierzęta, coraz częściej pies, kot, szynszyla, czy jeż są traktowani jak pełnoprawni członkowie rodziny. Jednocześnie coraz większa ilość konsumentów zamawia produkty zoologiczne online. Wszystko wskazuje na to, że Rikoland dopiero zaczyna swoją ekspansję na rynku.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej