Nowości od Redkey – sprawdź urządzenia z najnowszej Edycji Jesiennej!

Urządzenie do usuwania sierści zwierząt (ok. 280 zł)

Marka Redkey zasłynęła ze swojego składanego odkurzacza Redkey F10, który wprowadzony został na rynek w czerwcu 2021 roku. Świat oszalał na jego punkcie, a urządzenie w zaledwie jeden miesiąc od wprowadzenia do sprzedaży zarobiło aż 10 mln dolarów w kilku krajach! Zachęcony pozytywnymi opiniami klientów producent Redkey postanowił wypuścić Jesienną Edycję innych urządzeń domowych – również czyszczących. Sprzęty wchodzące w jesienną kolekcję przeznaczone są do sprzątania domu, m.in. usuwania zwierzęcej sierści, odkurzania na sucho i mokro, a także zmywania i odkurzania podłóg. Koszt urządzeń z Edycji Jesiennej waha się od 280 do 1000 zł.

Jednym z najpopularniejszych produktów Jesiennej Edycji marki Redkey jest urządzenie usuwające sierść zwierząt domowych. Jest to zatem doskonała wiadomość dla wszystkich właścicieli sierściuchów! Urządzenie waży zaledwie 455 g, posiada statyczną główkę szczoteczki, ssanie 14 000 pa. i silnik o mocy 800 000 obrotów / minutę. Maszyna jest tak mała i lekka, że można czyścić ją dosłownie wszędzie i zawsze – ba, można spokojnie zabierać to cacuszko w każdą podróż! Sprzęt ładuje się przez port USB, co jest akurat bardzo wygodne. Urządzenie do usuwania sierści zwierząt wyposażono dodatkowo w końcówki do czyszczenia różnych przedmiotów domowych, np. kanapy i łóżka, tapicerki, dziecięcego wózka oraz samochodu.

Redkey
Redkey

Odkurzacz do czyszczenia na mokro i sucho (ok. 920 zł)

Na tego typu urządzenie wielbiciele marki Redkey czekali z niecierpliwością. Odkurzacz wyposażony został w mop do czyszczenia podłóg, a więc jest to sprzęt typu „2 w 1”. Wydajność i jakość czyszczenia tym sprzętem jest naprawdę imponująca! Zaskakująca jest również jego stosunkowo niska cena, zwłaszcza że urządzenie jest bardzo nowatorskie – inne odkurzacze do czyszczenia na mokro i sucho kosztują dwa razy więcej niż sprzęt marki Redkey.

Odkurzacz „2 w 1” jest skuteczny np. w usuwaniu szczególnie trudnych zabrudzeń, jak uporczywe plamy, których nie są w stanie usunąć zwykłe odkurzacze. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń ten odkurzacz jest lekki i niedrogi, więc na pewno zadowoli każdego wymagającego konsumenta. Mimo niskiej ceny Redkey zachował naprawdę wysoką jakość urządzenia do czyszczenia na mokro i sucho.

Redkey
Redkey

Mop elektryczny (ok. 680 zł)

Mop elektryczny od Redkey jest niewielkim urządzeniem, które wyróżnia się cechami zaskakującymi nawet dla fanów nowoczesnych sprzętów domowych. W przypadku mopa elektrycznego Redkey mamy prędkość aż 250 obrotów / minutę, co znacznie przebija konkurencję – większość producentów posiada bowiem mopy elektryczne o prędkości 180 obrotów / minutę. Spora różnica, prawda?

Warto dodać, że z tym urządzeniem nie trzeba też będzie martwić się o czyszczenie nakładki do mopa. Nakładka czyści się… sama – wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk, aby nakładka automatycznie się wyczyściła. Mop wyposażony jest również w dwa rodzaje nakładek – do czyszczenia i woskowania podłogi. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom będzie można kompleksowo posprzątać całe mieszkanie, bez konieczności używania dwóch osobnych sprzętów.

Redkey
Redkey

Edycja Jesienna marki Redkey. Te nowoczesne urządzenia podbiją rynek!

Odkurzacz P6 (ok. 320 zł)

Bezprzewodowy odkurzacz od Redkey z całą pewnością doskonale doczyści każdą powierzchnię w domu – zwłaszcza tą, do której inne odkurzacze tego typu mają zbyt małą moc i baterię. Odkurzacz P6 Redkey posiada aż 600 W, czyli dwa razy więcej niż w większości bezprzewodowych odkurzaczy dostępnych na rynku. Odkurzacz wyróżnia się więc niesamowitymi możliwościami, które nie są osiągalne przez inne urządzenia tego typu.

Wysoki poziom mocy oraz niezwykle długi czas pracy sprawia, że bezprzewodowy odkurzacz P6 może stać się poważną konkurencją dla innych urządzeń. Na jego korzyść przemawia również 7-metrowy kabel zasilający, dzięki któremu wygodnie sprzątać można nawet bardzo duże pomieszczenia.

Odkurzacz z rurką przedłużającą (ok. 690 zł)

Urządzenie będzie idealne do małych domów jednorodzinnych i mieszkań, zwłaszcza że przechowywać je można w kompaktowych przestrzeniach. Swoją skutecznością odkurzacz „bije na głowę” większość dostępnych tego typu modeli na rynku. Moc ssania czy pojemny zbiorniczek na kurz sprawią, że konsumenci mieszkający w niewielkim lokum na pewno zachwycą się zaletami odkurzacza.

Nie da się ukryć, że producent Redkey od wielu lat tworzy bardzo dobre jakościowo, a także niedrogie urządzenia. Marka szybko zyskała więc rzeszę zadowolonych klientów, którzy z niecierpliwością czekają na nowości od Redkey. Profesjonalne projekty, sprytne zarządzanie łańcuchem dostaw i rozwinięte tryby produkcji sprawiają, że producent wypuszcza na rynek jeden bestseller po drugim. Poza tym produkty Redkey są proste w użyciu – nie ma więc potrzeby uczenia się skomplikowanych instrukcji, aby nauczyć się obsługi urządzeń. Może więc warto będzie poczekać na Edycję Jesienną i skutecznie zadbać o czystość domu ze sprzętami od Redkey?

Zobacz więcej na stronie internetowej Redkey

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny