Petso.pl to całkowicie darmowy portal ogłoszeniowy, który powstał po to, aby umożliwić znalezienie wymarzonego psa lub kota z najlepszej hodowli. To także przestrzeń dla hodowców, którzy ze swoimi ofertami chcą dotrzeć do jak największego grona przyszłych właścicieli zwierzaków.

Najważniejszym celem portalu jest umożliwienie i ułatwienie kontaktu między hodowcami a osobami poszukującymi psów i kotów, ale misją serwisu jest także szerzenie świadomości o hodowlach i samym kupnie zwierząt. Petso.pl tworzą miłośnicy i eksperci w temacie czworonożnych przyjaciół, dlatego na stronie internetowej nie brakuje edukacyjnych treści o opiece nad pupilami i ich wychowaniu.

Dlaczego Petso.pl?

To, co wyróżnia Petso.pl, to transparentność zamieszczanych ogłoszeń, dlatego każda z hodowli poddawana jest szczegółowej, dwuetapowej weryfikacji. Te z nich, które pozytywnie przejdą proces sprawdzenia pod kątem zamieszczonych danych kontaktowych oraz przynależności do podanego stowarzyszenia kynologicznego lub felinologicznego, otrzymują status Zweryfikowano. Zyskują na tym zarówno kupujący, którzy mogą być pewni rzetelności informacji, jak i hodowcy, których ogłoszenia cieszą się większym zainteresowaniem.

Zespół Petso.pl czuwa nad tym, aby proces dodawania ogłoszeń był jak najprostszy, a oferty jednocześnie dostarczały jak najwięcej wartościowych szczegółów. Dlatego właśnie każda z nich zawiera takie informacje, jak: federacja hodowcy, stowarzyszenie, rasa zwierzęcia, lokalizacji hodowli, województwo, przydomek hodowli, szczepienia, kastracja, odrobaczenie itp.

Petso.pl dla hodowcy - sprzedaj psy lub koty ze swojej hodowli

Portal Petso.pl powstał między innymi z myślą o hodowcach, którzy szukają nowych opiekunów dla swoich czworonożnych pociech. Po rejestracji w serwisie, szybko i w bardzo prosty sposób dodasz ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do osób zainteresowanych kupnem psa lub kota z legalnej hodowli.

Co więcej, platforma Petso.pl wprowadziła możliwość uzyskania statusu Zweryfikowano, dzięki któremu Twój profil zostanie oznaczony specjalnym wyróżnikiem. Wystarczy, że podczas rejestracji uzupełnisz dane hodowli oraz stowarzyszenia kynologicznego/felinologicznego, do którego przynależysz. Zespół Petso.pl sprawdzi, czy zamieszczone dane kontaktowe pokrywają się z danymi dostępnymi na oficjalnej stronie stowarzyszenia, a w przypadku ich braku - na oficjalnych profilach hodowli w mediach społecznościowych. W sytuacji wątpliwości lub problemów z weryfikacją zespół czeka na przesłanie dokumentów przez hodowcę.

Sprzedaż zwierząt poprzez platformę Petso.pl to przede wszystkim:

  • bardzo prosty, intuicyjny proces dodawania ofert
  • możliwość uzyskania statusu zweryfikowanego hodowcy
  • duże zainteresowanie kupujących

Znajdź swojego czworonożnego przyjaciela!

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt gotowym przyjąć pod swój dach psa lub kota, Petso.pl bez wątpienia ułatwi znalezienie pupila z najlepszej hodowli. Dzięki możliwości filtrowania ofert poszukiwania są niezwykle proste i przyjemne, a fakt, że każda z hodowli podlega weryfikacji, chroni Cię przed oszustwami.

Warto wspomnieć, iż celem Petso jest uświadamianie poszukujących zwierząt, a także, szerzenie wiedzy o wychowaniu pupili. Dzięki Petso.pl:

  • szybko znajdziesz zwierze z konkretnej rasy
  • łatwo nawiążesz kontakt ze sprzedającym
  • dzięki dwuetapowej weryfikacji hodowców zyskasz pewność, że zwierzę pochodzi z legalnej hodowli
  • dzięki wpisom blogowym na stronie internetowej uzupełnisz wiedzę w temacie behawiorystyki zwierząt

Dołącz do Petso.pl już dzisiaj!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 20.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny