Na urlop zabierz ze sobą psa!

Wyjazdy razem ze zwierzakiem powoli stają się normą. Widok psa w samochodzie albo pensjonacie nikogo już nie dziwi. Pamiętaj jednak, aby dobrze przygotować się do wyjazdu. W końcu najważniejsze jest to, aby na urlopie wypocząć i uniknąć niemiłych niespodzianek. To naprawdę nie jest trudne, jeśli tylko wiesz, jak działać.

O tym, że zamierzasz spędzić urlop ze swoim czworonogiem, poinformuj właściciela miejsca, które wybierzesz na nocleg. Konieczne będzie też uiszczenie opłaty za pobyt psa. Kwotę znajdziesz w opisie obiektu. Oczywiście trzeba przemnożyć ją przez liczbę dni pobytu.

Mielno – noclegi z psem w komfortowych domkach i apartamentach na wynajem

Zanim zamkniesz za sobą i swoim czworonogiem drzwi mieszkania, zarezerwuj nocleg w Mielnie na tej stronie: https://www.noclegi.renters.pl/wynajem/rentals-mielno-d424294/. W serwisie znajdziesz wiele ofert wygodnych domków i apartamentów w Mielnie. Zarezerwuj sprawdzony nocleg o wysokim standardzie i oszczędź sobie stresu po przyjeździe na miejsce.

Jeśli jako kierunek swojej podróży wybierzesz Mielno, noclegi z psem w apartamentach lub domkach na wynajem będą o wiele lepszą opcją niż w hotelu. Dlaczego? Ponieważ o wiele łatwiej znajdziesz miejsce, w którym są akceptowane zwierzęta. Zyskasz również większą prywatność. Dostęp do aneksu kuchennego i lodówki pozwoli z kolei na przygotowanie i bezpieczne przechowanie jedzenia – nie tylko dla Ciebie, ale też dla psa.

Apartamenty na doby są wyposażone w sprzęty i przybory niezbędne na co dzień. Dzięki temu nie musisz zabierać ich z domu. W miejsce kubków, talerzy, suszarki czy żelazka spakujesz rzeczy potrzebne dla pupila.

Plażowy savoir-vivre dla spacerujących z psem

Kiedy już dojedziesz na miejsce, nie oprzesz się pokusie, aby pójść na plażę. Tym bardziej że Mielno obfituje w tanie noclegi blisko morza. Ale uwaga! Nie zapominaj, że w sezonie obowiązuje zakaz wprowadzania psów na strzeżone kąpieliska. To jednak tylko 3 z 25 kilometrów mieleńskiego wybrzeża. Wystarczy więc odejść kawałek dalej, aby móc poczuć morską bryzę we włosach. Albo w sierści.

Dla osób odpoczywających nad morzem razem z psem szczególnie polecane są dwie plaże. Pierwsza z nich znajduje się na wysokości Kanału Jamneńskiego, druga – na wysokości grodziska słowiańskiego. Znajdziesz ją, idąc w stronę Mielenka. Miejsca te nie są zatłoczone, więc możesz komfortowo spacerować z psem. Oczywiście prowadząc go na smyczy i przestrzegając zasad plażowego savoir-vivre’u.

A czy wiesz, że Bałtyk ma też wiele do zaoferowania poza sezonem? Oprócz spokojnych, niemal bezludnych plaż bez zakazu wprowadzania czworonogów, atutem są niższe koszty pobytu. Wybierając Mielno, noclegi z wyżywieniem i pobytem poza sezonem zarezerwujesz za dużo mniejszą cenę niż w lipcu czy w sierpniu.

Tęsknota za czworonogiem może popsuć najlepszy i najbardziej wyczekiwany urlop. Dlatego, zamiast każdego dnia pobytu martwić się o czworonoga, zabierz go ze sobą. I Twój pupil, i Ty fantastycznie spędzicie czas w otoczeniu nadmorskiej przyrody, ciesząc się przyjemnym klimatem. Prawda, że brzmi interesująco?

ikona podziel się Przekaż dalej