Karma ZiwiPeak – rodzaje i wartości odżywcze

Dlaczego warto wybrać karmę ZiwiPeak?

Karma mokra czy sucha marki ZiwiPeak ceniona jest przez hodowców psów i kotów na całym świecie. Mięso pozyskiwane przez producenta pochodzi z Nowej Zelandii, z wolnowybiegowego rolnictwa. Nie ma w nim żadnych hormonów czy też stymulatorów wzrostu, które źle wpłynęłyby na kondycję kota lub psa. Każdy porządny sklep zoologiczny posiada smakołyki ZiwiPeak na stanie obok produktów takich, jak karma dla psa Brit, Wiejska Zagroda czy Dolina Noteci.

Dla karm ZiwiPeak charakterystyczna jest unikalna metoda suszenia, prowadzona z myślą o zdrowiu zwierząt. Dzięki tej metodzie, zresztą opartej na naturalnej konserwacji mięs zupełnie tak jak robiono to wieki temu, eliminowane są sztuczne konserwanty. Cenne składniki odżywcze z kolei zachowują swoje właściwości czy też naturalną strukturę białka (surowego). Suszenie odbywa się powoli, na świeżym powietrzu. Karma ZiwiPeak dla psa lub kota posiada świetny skład, umożliwiając zachowanie w pełni zbilansowanej diety zwierzętom. W składzie można doszukać się aż 96 % mięsa, kości, narządów oraz owoców morza. Pozostałe 4 % to witaminy i minerały, niezbędne zwierzakom do rozwijania się (np. lecytyna, inulina, naturalne algi, cykoria i pietruszka).

Sucha czy też mokra karma marki ZiwiPeak nie zawiera:

 • glutenu,
 • cukru,
 • gliceryny,
 • konserwantów,
 • składników GMO,
 • węglowodanów (ciężkostrawnych, np. soja, kukurydza, ziarna, ziemniaki, ryż i pszenica).

Można więc być pewnym, że ZiwiPeak nie jest to masowa produkcja, jak niektóre karmy z marketu. Pies i kot karmiony będzie wyselekcjonowaną karmą, tworzoną w mniejszych ilościach przez profesjonalistów. Nowozelandzka karma zapewni pupilom zdrowe i pyszne życie zwłaszcza, że nie zawiera ona żadnych antybiotyków ani hormonów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zwierzaka. Opinie osób, które podają smakołyki ZiwiPeak swoim zwierzętom wskazują na to, że zawierają one wyłącznie potrzebne składniki zarówno psom, jak i kotom. Zobacz najlepsze karmy dla psów w naszym sklepie i przekonaj się, jak bardzo poprawią one samopoczucie czworonoga.

Rodzaje karm ZiwiPeak

Podobnie, jak karma dla psa Brit, Wiejska Zagroda czy też Dolina Noteci, karma ZiwiPeak dzieli się na kilka rodzajów. Podzielić je można głównie na dwie kategorie:

a) Karmy dla psów – wśród nich można kupić np. karmę suszoną powietrzem, mokrą karmę dla psów, przekąski i nagrody dla pupili, a także oral chews, czyli produkty do żucia dla zdrowia jamy ustnej psiaka. Wśród produktów ZiwiPeak, które ma do zaoferowania sklep, wyróżniamy:

 • karmy suche (dorosły, puppy, senior)
 • karmy mokre (dorosły, puppy, senior)
 • przysmaki
 • akcesoria i zabawki
 • suplementy diety i preparaty

Polecane karmy dla psów w super cenie!

b) Karmy dla kotów – najbardziej popularne z nich są mokre karmy dla kotów, a także karmy suszone powietrzem. Wśród propozycji ZiwiPeak, wyróżnić można podobnie, jak u psów, następujące kategorie:

 • karmy suche (dorosły, puppy, senior)
 • karmy mokre (dorosły, puppy, senior)
 • przysmaki
 • akcesoria i zabawki
 • suplementy diety i preparaty

Jeśli szukasz więcej informacji i wskazówek, sprawdź także ten artykuł z poradami, jak karmić psa.

Polecane produkty ZiwiPeak – skład, cena i opinie

Smakołyki ZiwiPeak dla psów

Zaczniemy od omówienia polecanych produktów ZiwiPeak dla psów, które cieszą się sporym powodzeniem wśród klientów. Na szczególną uwagę zasługuje sucha, ale też mokra karma, będąca połączeniem mięsa oraz witamin ze składnikami mineralnymi niezbędnymi w rozwoju każdego psa. Dzięki wymienionym niżej produktom, lepiej zadbasz o zdrową sierść i skórę psa, a także o jego odpowiednią wagę ciała, dobre samopoczucie, witalność i energię. Nie ma w tych produktach żadnych ulepszaczy (jak zboża), będących niebezpiecznymi dla rozwoju psa.

Pies jedzący karmę, a także karma ZiwiPeak, informacje, cena, rodzaje i właściwości
Jakie właściwości ma karma ZiwiPeak, a także jej skład, rodzaje, dawkowanie i porady zakupowe

 • ZiwiPeak Dog Air Dried Lamb Jagnięcina (1 kg – 4 kg) – ta sucha karma jest pełnowartościowym pożywieniem dla psa każdej rasy oraz w każdym wieku. Jagnięcina pochodzi z Nowej Zelandii, z lokalnych farm ekologicznych. Zwierzęta stamtąd karmione są trawą i są wolnowybiegowe. Dodatkiem do karmy są wodorosty i zielone, nowozelandzkie małże. Oczywiście, opakowania są hermetycznie zamknięte. Cena, w zależności od opakowania, to 135 – 496,80 zł.
 • ZiwiPeak Dog Wet Tripe & Lamb (390 g – 6 x 390 g) – jest to karma mokra, odpowiednia dla każdego psa. Posiada zwiększoną ilość nieoczyszczonych flaków, co czyni ją smaczniejszą i lepszą do strawienia. Jagnięcina pochodzi z nowozelandzkich farm ekologicznych. W karmie jest głównie mięso jagnięce, ale też żwacz, płuca, wątroba, serce, kości i nerki. Poza tym, jest jeszcze ciecierzyca, małże czy lecytyna. Cena, w zależności od opakowania, to 17.90 – 102,03 zł.
 • ZiwiPeak Venison Hoofer, czyli gryzak naturalny z kopyta jelenia – ta zdrowa przekąska dla psa jest niezastąpiona, jeżeli chodzi o zdrowie jamy ustnej pieska. Oczywiście, jak wyżej opisana karma mokra czy sucha, naturalny gryzak pochodzi z wolnowybiegowych farm, znajdujących się w Nowej Zelandii. Cena za gryzak to 29 zł.

Karmę ziwipeak możesz kupić w rewelacyjnej cenie w sklepie Fajny Zwierzak.

Smakołyki ZiwiPeak dla kotów

Jeżeli chcesz zadbać o dobre samopoczucie swojego kota, a także o jego zdrowie, warto będzie sięgnąć po trzy niżej wymienione produkty marki ZiwiPeak. Wśród nich znajduje się m.in. karma sucha oraz mokra, które są podstawą w żywieniu mruczących przyjaciół. Zawierają one duże ilości mięsa, a także dobranych do niego, zdrowych dodatków. Karmy ZiwiPeak posiadają duże ilości kurczaka, dziczyzny, wołowiny, indyka lub jagnięciny. Nie zapominaj o tym, że zdrowa karma dla kota to taka, która zawiera naturalne składniki.

 • ZiwiPeak Cat Air Dried Beef Wołowina (400 g) – jest to pełnowartościowa, sucha karma dla kotów wszystkich ras. Wołowina pochodzi z lokalnych farm nowozelandzkich. Do suchej karmy dodano małże, będące źródłem chondroityny i glukozaminy, a także wodorosty. Warto dodać, że ta karma zmniejsza wrażliwość kotów na alergię pokarmową. W dodatku, usprawnia trawienie. Cena karmy to 65 zł.
 • ZiwiPeak Cat puszka Mackerel & Lamb Makrela z Jagnięciną (85 g – 185 g) – to bardzo smaczna, uwielbiana przez koty mokra karma. Makrela pochodzi z wód nowozelandzkich, będąc łowiona w zrównoważony sposób, nie zaburzający ekosystemu. Jagnięcina zaś pochodzi od zwierząt z wolnego wybiegu. Karma będąca połączeniem jagnięciny i makreli jest doskonałym rozwiązaniem dla tych kotów, które potrzebują wyższego poziomu omega lub mniejszej zawartości tłuszczów w pokarmie. Cena, zależnie od wybranej puszki, to 8.50 – 12.95 zł.
 • ZiwiPeak Cat puszka Venison Dziczyzna (85 g – 185 g) – dziczyzna w tej mokrej karmie dla kotów pochodzi z nowozelandzkich farm, gdzie zwierzęta karmione są trawą. Do całości dodano żwacza płukanego na zimno, by poprawić trawienie i smak, a także małże zielone. Cena, zależnie od wybranej puszki, to 12.90 – 16.60 zł.

Chcesz, żeby pies codziennie był pełen energii i szczęścia? Sprawdź więc akcesoria dla psów w świetnych cenach!

ikona podziel się Przekaż dalej