Taste of the Wild – oferta sprzedaży, rodzaje karm dla psów

Kilka słów o marce Taste of the Wild

Marka Taste of the Wild należy do spółki Schell & Kempeter Inc. i specjalizuje się w produkcji karm bezzbożowych. W ofercie tego amerykańskiego producenta znajdziemy zarówno karmy suche, jak i mokre dla psów oraz kotów. Wszystkie z nich łączy brak wypełniaczy w postaci zboża oraz dopasowanie do wymagań zwierząt w różnej kategorii wiekowej.

Marka Taste of the Wild cieszy się dużą popularnością na polskim rynku zoologicznym. Karma dla psów posiada opinie ciekawego rozwiązania, stanowiącego dobry kompromis pomiędzy ceną, a jakością. W ofercie sprzedaży znajdziemy różne rodzaje karm dla szczeniąt i dorosłych psów, dostępne w średnim przedziale cenowym.

Producent wprowadził do oferty karmy dla psów, bazujące na mięsie połączonym z warzywami i owocami. Jest to dobra wiadomość dla posiadaczy psich alergików, którzy wymagają od karm odpowiedniej jakości i braku substancji alergizujących. Warto bowiem pamiętać, że to właśnie zboża są jednymi z najczęstszych alergenów pokarmowych, a ich obecność nie jest potrzebna w diecie żadnego psa.

Taste of the Wild – popularne rodzaje karm dla szczeniaka i dorosłych psów

W ofercie sprzedaży marki Taste of the Wild znajdziemy karmy bytowe, przeznaczone zarówno dla szczeniaka, jak i dla dorosłych psów. Niektóre z nich mogą być stosowane u psa, bez względu na jego wiek, co jest ciekawostką wśród karm dla zwierząt.

Poszczególne rodzaje produktów Taste of the Wild dzielą się na odrębne wersje smakowe. Anglojęzyczna strona producenta prezentuje takie smaki jak ryba, jagnięcina, drób, dziczyzna czy wołowina. Większość z produktów znajduje się także na polskim rynku branży zoologicznej i możemy nabyć je zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Warto także zwrócić uwagę na poszczególne rodzaje karm monobiałkowych. Jest to wysokiej jakości karma zawierająca wyłącznie jedno źródło białka pochodzenia zwierzęco. Produkty typu Grain Free i Monoprotein są dedykowane dla psów ze skłonnościami do alergii pokarmowej. Monobiałkowa wersja karm Taste of the Wild umożliwia wprowadzenie diety eliminacyjnej, pozwalającej na wykrycie alergizującego czynnika w diecie psa. Bez wątpienia jest to dość ciekawe rozwiązanie, które jest coraz częściej poszukiwane przez właścicieli psów z problemami na tle alergicznym. Sprawdź także ten artykuł z poradami, jak często karmić psa.

Karma dla psa – jak czytać skład?

Każda dobrej jakości karma dla psa powinna posiadać czytelny skład. Jest to jeden z ważniejszych aspektów wyboru posiłków dla naszych pupili. Warto wiedzieć, że dana strona producenta i sklep internetowy mają obowiązek prezentować skład według ściśle określonych reguł. Dzięki temu klient jest w stanie porównać dany produkt z innymi ofertami sprzedaży i wybrać najlepszą dla psa karmę.

Wszystkie rodzaje i marki karm (Acana, Versele Laga, Taste of the Wild itp) muszą przedstawiać skład karmy w ustalonej kolejności. Na pierwszym miejscu listy znajduje się składnik, który występuje w największej ilości. Każda kolejna pozycja oznacza mniejszy udział w składzie produktu.

Jeśli na pierwszym miejscu w składzie karmy znajdują się zboża, oznacza to, że produkt nie jest najlepszej jakości. Podobna sytuacja dotyczy ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeśli skład karmy zawiera mięso i uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego, najprawdopodobniej składa się głównie ze słabej jakości pożywienia. Uboczne produkty to między innymi kopyta, skóra, sierść czy łożyska.

Strona producenta Taste of the Wild prezentuje karmy z jasnym opisem składu. Dobrym przykładem będzie karma dla psów w każdym wieku Wetlands Canine. Poniżej zaprezentujemy skład widniejący na opakowaniach tego produktu.

„kaczka (12,5%), mączka z kaczki (12,5%), mączka z kurczaka, bataty, groch, ziemniaki, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli), produkty jajeczne, mączka z ryb oceanicznych, pieczona przepiórka (1%), pieczona kaczka (1%), wędzony indyk (1%), pulpa pomidorowa, składniki mineralne, suszony korzeń cykorii, pomidory, borówka czarna, maliny, wyciąg z juki schidigera”.

Jak widać, karma Taste of the Wild Wetlands Canine posiada dość jasno określony skład, ze wskazaniem wartości procentowej. Najważniejszym składnikiem karmy jest kaczka oraz kurczak. W karmie dla psów odnajdziemy także ziemniaki, groch i bataty, stanowiące alternatywę dla zbóż. Dodatkowa pieczona przepiórka, pieczona kaczka czy wędzony indyk posiadają bardzo mały udział w karmie, jednak mogą poprawić jej smakowitość. W karmie nie znajdziemy natomiast ubocznych produktów pochodzenia zwierzęco czy kukurydzy, co jest bardzo dobrą informacją dla osób, które szukają produktów z wyższej półki.

Pies i kot jedzący z miski oraz taste of the wild, rodzaje i cena
Jakie rodzaje ma taste of the wild dla zwierząt, czyli porady i cena

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Popularne rodzaje karm Taste of the Wild – przegląd oferty sprzedaży i cena zakupu

Karma Taste of The Wild dla dorosłych psów i karmy uniwersalne

Większość producentów wprowadza podział na karmy dla dorosłego psa i karmy typu junior, przeznaczone dla szczeniaka. W ofercie producenta Taste of The Wild znajdziemy także karmy ogólne, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku. Dostępna w Polsce oferta sprzedaży jest urozmaicona. Poniżej prezentujemy przykładowe propozycje, które cieszą się dużym uznaniem wśród właścicieli psów.

  • Taste of the Wild Wetlands Canine – bezzbożowa karma na bazie kaczki, przeznaczona dla psów w każdym wieku. Można podawać ją w przypadku szczeniąt, a nawet psich seniorów. Sprawdź cenę karmy Taste of the Wild Wetlands Canine.
  • Taste of the Wild Pacific Stream Canine – to kolejna ciekawa propozycja, przygotowana na potrzeby psów ze skłonnościami do alergii. Jedynym źródłem białka zwierzęcego są tu ryby, głownie łosoś. Karma Taste of the Wild Pacific Stream Canine jest niekiedy porównywalna z Acana Pacifica. Sprawdź cenę karmy Taste of the Wild Pacific Stream Canine.
  • Taste of the Wild High Prairie Canine – popularna karma dla psa, wyprodukowana na bazie dziczyzny. Jak wszystkie produkty omawianego producenta, nie zawiera zbóż, a w składzie znajdują się naturalne produkty. Karma nadaje się zarówno dla młodych psów, jak i dla seniorów. Cena zakupu jest taka sama jak w przypadku opisywanych powyżej wersji smakowych. Sprawdź cenę karmy Taste of the Wild High Prairie Canine.
  • Taste of the Wild Pine Forest – karma dla psów, które posiadają problemy z trawieniem. Została stworzona na bazie dziczyzny i jagnięciny, co sprawia, że posiada dobre opinie. Sprawdź cenę karmy Taste of the Wild Pine Forest.
  • Taste of the Wild Sierra Mountain – jest to popularna propozycja karmy monobiałkowej. Jedynym źródłem białka zwierzęcego okazuje się tu jagnięcina wzbogacona o mieszankę naturalnych składników roślinnych. Karma Taste of the Wild Sierra Mountain zdobywa bardzo dobre opinie. Sprawdź cenę karmy Taste of the Wild Sierra Mountain.

Taste of the Wild – karma dla szczeniąt

W ofercie producenta znajdziemy także karmy rangi junior. Możemy stosować je u szczeniąt dowolnej rasy, bez względu na ich wielkość. Wśród karm junior wyróżniamy dwie wersje popularne smakowe:

  • Taste of the Wild High Prairie Puppy – pełnoporcjowa karma dla psiego juniora. Głównymi składnikami produktu są bizon, mączka jagnięca oraz bataty. Taste of the Wild High Prairie Puppy zdobyła opinie karmy wysoko przyswajalnej. Nadaje się dla szczeniąt od 6 tygodnia do 12 miesiąca życia. Sprawdź cenę karmy Taste of the Wild High Prairie Puppy.
  • Taste of the Wild Pacific Stream Puppy – kolejna karma rangi junior, przeznaczona dla szczeniąt z wrażliwym układem pokarmowym. Nadaje się dla szczeniaka z alergią pokarmową, bowiem nie zawiera zbóż ani klasycznego, stosowanego w karmach mięsa. Strona producenta informuje, że Taste of the Wild Pacific Stream Puppy to typowa karma rybna. Podobne produkty znajdziemy także w ofertach takich producentów jak Versele Laga czy Acana. Sprawdź cenę karmy Taste of the Wild Pacific Stream Puppy.

Jak widzimy, karmy Taste of the Wild posiadają wiele wariantów smakowych i mogą być dopasowane do potrzeb psów w różnym wieku. Co ciekawe, oferta jest również wzbogacona o karmy mokre. Do dyspozycji mamy kilka wersji smakowych, a w tym:

Karma mokra może okazać się dobrym rozwiązaniem dla psów, które cechują się niewielkim apetytem. Główną zaletą tego typu produktów okazują się wysokie walory smakowe oraz wysoka przyswajalność zawartych w nich składników odżywczych.

ikona podziel się Przekaż dalej