Karma Real Nature Wilderness – opinie, skład i cena

Czym wyróżniają się karmy dla psa Real Nature Wilderness?

Producent karm Real Nature Wilderness postawił na naturalne składniki, które zapewnić mają każdemu psu odpowiednią dawkę energii oraz zdrowie. Wszystkie elementy tworzące karmę Real Nature Wilderness dobierane są z dużą starannością, gwarantując zwierzętom naturalne odżywianie – inspirowane pożywieniem wilków, żyjących na wolności. W karmach wyeliminowano obecność barwników, konserwantów, cukrów czy substancji ulepszających smak lub zapach produktów. Dlatego też, możesz być bezpieczny o zdrowie swojego czworonoga, podając mu wybraną karmę. Oprócz karm dla psów, producent proponuje również wiele różnych karm dla kota, ale i dla małych zwierząt.

Karmy Real Nature Wilderness zaliczane są do produktów klasy Premium. Zarówno sucha, jak i mokra karma dla psa zapewni mu wszystko, czego zwierzę potrzebuje by prawidłowo się rozwijać. Produkty są wysokoprzyswajalne i lekkostrawne, co przeważa na ich korzyść, zwłaszcza porównując do tanich karm z supermarketów. Warto zwrócić uwagę również na same metody wytwarzania karm Real Nature Wilderness – mianowicie, tłoczenie ich na zimno lub napełnianie na zimno. Dzięki takiemu przetwarzaniu, w karmach zachowany zostaje smak, zapach i właściwości składników tworzących karmę.

Rodzaje karm dla psów Real Nature Wilderness

Karmy dla psów marki Real Nature Wilderness dzielą się na różne rodzaje, w zależności m.in. od wieku psa czy jego indywidualnych potrzeb. Zgodnie z informacjami na stronie producenta, do wyboru są karmy Real Nature Wilderness takie, jak:

  • Real Nature Wilderness True Country (junior, adult, senior)
  • Real Nature Wilderness Wild Valley (junior, adult, senior)
  • Real Nature Wilderness Pure Duck (junior, adult, senior)
  • Real Nature Wilderness Rocky Hills (junior, adult, senior)

Oczywiście, karm do wyboru jest o wiele więcej. Pełną ofertę karm dla psów Real Nature Wilderness znajdziesz w sklepie Fajny Zwierzak. Warto będzie sprawdzić również karmy dla kota od tego samego producenta. Sklep w ofercie ma także inne wysokojakościowe produkty, jak Butchers karma dla kota.

Wybrane karmy dla psów Real Nature Wilderness – zobacz ich skład

Karma Real Nature Wilderness Maxi Adult Black Earth (wołowina ze strusiem i bawołem)

Karma jest pełnowartościowym produktem, przeznaczonym dla psów dorosłych, dużych ras. Najlepiej, by były to rasy ważące od 25 kilogramów w górę (psy po 11 miesiącu życia – oczywiście, zależnie od wielkości psa). Karma została zainspirowana naturalnym żywieniem wilka, a więc znajduje się w niej wysoka zawartość mięsa:

  • 34 % suszonego białka wołowego
  • 16 % białka ze strusia
  • 10 % białka z bawołu

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Oprócz tego, w karmie znajdują się również owoce, warzywa oraz cenne witaminy i substancje mineralne (jak olej z łososia czy glony). Karma Real Nature Wilderness Maxi Adult Black Earth nie zawiera barwników, substancji ulepszających zapach karmy lub konserwantów. Nie ma w niej również zbóż, dlatego karma polecana jest zwłaszcza dla psich alergików. Karma Real Nature Wilderness kosztuje ok. 130 zł / 4 kg.

Pies podczas karmienia, a także karma dla psa Real Nature Wilderness, jej skład, rodzaje i dawkowanie
Jakie właściwości i skład ma karma Real Nature Wilderness dla psów, a także jej dawkowanie i cena

Procentowy skład karmy

Białko

31 %

Tłuszcze surowe

16 %

Popiół surowy

8 %

Włókno surowe

2,9 %

Wapń

1,6 %

Fosfor

1,2 %

Karma Real Nature Wilderness Adult Golden Peak (gęsina i kaczka)

Karma jest produktem pełnowartościowym, będącym przeznaczonym dla dorosłych psów wszystkich ras. Jednak, rasy te powinny być w przedziale wiekowym 11-24 miesiąc życia. Oczywiście, wiele będzie uwarunkowane również wielkością zwierzęcia. Jako że karmy Real Nature Wilderness inspirowane są pożywieniem wilków żyjących na wolności, znajduje się w niej dużo mięsa:

  • 20 % białka z gęsi
  • 17 % białka z kaczki
  • 12 % świeżego mięsa z gęsi

To zupełnie bezzbożowa receptura, więc karma jest odpowiednia dla psów uczulonych na gluten. W karmie mamy również – podobnie, jak w karmie Black Earth – owoce, warzywa oraz cenne składniki odżywcze. Nie znajdziesz za to w produkcie substancji konserwujących, barwników bądź sztucznych aromatów. Karma Real Nature Wilderness Adult Golden Peak kosztuje ok. 130 zł / 4 kg. Możesz kupić ją w okazyjnej cenie w sklepie Fajny Zwierzak, obok karm dla innych zwierząt takich, jak np. Butchers karma dla kota. Sprawdź jeszcze dokładną analizę składu karmy Golden Peak.

Procentowy skład karmy

Białko

30,1 %

Tłuszcze surowe

16,4 %

Popiół surowy

8,7 %

Włókno surowe

3,45 %

Wapń

2 %

Fosfor

1,35 %

Pamiętaj, że wysokojakościowa karma dla psów to… nie wszystko. Koniecznie kup dla swojego psa również dobrej jakości akcesoria, dzięki którym łatwiej będzie go wychować.

ikona podziel się Przekaż dalej