Purina Pro Plan – oferta sprzedaży producenta

Karma Purina Pro Plan należy do spółki Nestle Polska. Jest to dość rozpoznawalna marka, dostępna w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. W ofercie sprzedaży znajdziemy karmy rangi junior oraz adult.

Podobnie jak Pedigree, Purina Pro Plan jest dostępna w wielu wersjach smakowych (np. z jagnięciną lub drobiem). Ciekawostką jest także dopasowanie oferty do potrzeb psów o różnych rozmiarach. Oferowane przez Nestle Polska, Purina Pro Plan to karma, którą można dopasować do potrzeb dużych ras, szczeniąt, a także dorosłych, małych psiaków.

Ciekawostką okazuje się także atrakcyjna cena. Karma dla psa Purina Pro Plan to typowy produkt z pośredniej półki cenowej. Zdaniem wielu miłośników czworonogów, karma łączy ze sobą odpowiedni skład oraz jest dostępna w atrakcyjnych cenach zakupu. Być może to właśnie te dwa czynniki sprawiły, że produkty są dostępne w wielu branżowych sklepach i cieszą się nieustającą popularnością.

Karma Purina Pro Plan dla szczeniąt i dorosłego psa

Purina Pro Plan Optimaderma – karma dla zdrowej sierści i skóry

W ofercie producenta Nestle Polska znajdziemy karmy dla psa, które mają za zadanie poprawić kondycję skóry i sierści. Jest to linia Purina Pro Plan Optimaderma, dostępna zarówno w wersji Adult, jak i Junior. Karma cieszy się dość dużą popularnością i można dopasować ją do potrzeb wielu czworonożnych pupili. Poniżej omówimy kilka wersji, które są dostępne w większych sklepach branżowych.

  • Purina Pro Plan Medium Adult Sensitive Optimaderma z łososiem i ryżem – produkt przeznaczony dla dorosłych psów dużych ras o wadze do 25 kg. Jest produktem bezglutenowym, dzięki czemu okazuje się dobrym rozwiązaniem dla pupili z tendencjami do różnego rodzaju alergii. Purina Pro Plan Medium Adult Sensitive Optimaderma posiada przejrzysty skład. Głównymi, wymienionymi przez producenta składnikami są „łosoś (17%), ryż (14%), dehydrolizowane białko z łososia, gluten kukurydziany, tłuszcz zwierzęcy, kukurydza, mączka sojowa, kaszka kukurydziana, suszone wysłodki buraczane, skrobia kukurydziana, autolizat, celuloza, minerały, tran, suszone jajo, olej sojowy, olej rybny”. Produkt dla dużych ras jest dostępny w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych. Największą popularnością cieszą się opakowania po 14 kg, których cena wynosi około 180 zł.
  • Purina Pro Plan Medium Junior Sensitive Optimaderma z łososiem – kolejny produkt przeznaczony dla dużych ras, tym razem dedykowany dla szczeniąt. Karma rangi junior posiada zwiększoną zawartość białka, co zapewnia zapotrzebowanie intensywnie rosnących psów. W składzie karmy dla juniora odnajdziemy głównie łososia, który stanowi główne źródło białka zwierzęcego. Karma jest dostępna w wielu sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych. Co ciekawe, produkt jest też często dostępny w promocjach. Cena za 12 kg opakowanie karmy Purina Pro Plan Medium Junior Sensitive Optimaderma z łososiem wynosi 160 zł.
  • Purina Pro Plan Small & Mini Junior Sensitive Optimaderma – kolejna karma na bazie łososia, przeznaczona dla szczeniąt ras małych oraz miniaturowych. Produkt posiada niewielkie granulki, co jest szczególnie istotne w przypadku małych niejadków. Do zalet należy także przejrzysty skład oraz atrakcyjna cena zakupu. Karma dla małych juniorów to głównie „łosoś (18%), dehydrolizowane białko łososia, ryż (16%), tłuszcz zwierzęcy, skrobia kukurydziana, gluten kukurydziany, mączka sojowa, dehydrolizowane białko sojowe”. Warto także dodać, że karma junior dla małych ras zawiera wysoką, 32 % zawartość białka. Cena zakupu 3 kg opakowania w sklepach internetowych wynosi około 63 zł. Sprawdź także ten artykuł o polecanej mokrej karmie dla psa.

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Purina Pro Plan OptiDigest – wspierająca układ pokarmowy karma dla psa

W ofercie sprzedaży Nestle Polska znajdziemy także szeroki wybór karm dla psów z jagnięciną. Dobrą propozycją jest tu linia karm Purina Pro Plan OptiDigest, przeznaczona dla szczeniąt i dorosłych psów z wrażliwym układem pokarmowym. Poniżej wyróżnimy kilka przykładowych produktów, które posiadają dobre opinie.

  • Karma dla psa Purina Pro Plan Large Adult Athletic OptiDigest z jagnięciną – karma przeznaczona dla dużych ras psów o atletycznej budowie. Jak każdy produkt rangi Adult, nadaje się dla dorosłych pupili. Tego typu karma z jagnięciną posiada czytelnie opisany skład, a także dobre opinie. Cena opakowania o wadze 14 kg wynosi około 180 zł.
  • Karma dla psa Purina Pro Plan Small & Mini Adult OptiDigest bez zbóż – to pokarm rangi Adult, przeznaczony dla małych i miniaturowych, dorosłych psów. Co ciekawe, seria nie zawiera dodatku zbóż, co sprawdzi się w przypadku wrażliwych pupili ze skłonnością do alergii pokarmowych. Skład podany przez Nestle Polska to głównie „odwodniony indyk (17%), suszone białko kurze, skrobia grochowa, maniok (12%), białko grochu, tłuszcz zwierzęcy, suszony groch, suszone wysłodki buraczane, autolizat, mączka sojowa, suszone jaja, składniki mineralne, olej rybi, drożdże”. Karmy dla małych psów (podobnie jak w przypadku marki Pedigree) są dostępne w mniejszych opakowaniach. Cena za opakowanie o pojemności 7 kg wynosi około 155 zł. Purina Pro Plan dla małych psów jest niekiedy dostępna w promocjach.
  • Karma dla szczeniaka Purina Pro Plan Medium Puppy OptiDigest z jagnięciną – produkt przeznaczony dla szczeniąt dużych ras, nadaje się również dla karmiących suk dużych ras. OptiDigest z jagnięciną posiada dobre opinie i sprawdza się w przypadku szczeniaka z wrażliwym układem pokarmowym. Skład zaprezentowany przez producenta Nestle Polska jest następujący „jagnięcina (20%), dehydrolizowane białko drobiowe, kukurydza, ryż (10%), mączka sojowa, białko zwierzęce, suszona pulpa buraczana, autolizat, mączka ze skrobi kukurydzianej, suszone jajo, śruta kukurydziana, minerały, olej rybny, suszone młodziwo”. Purina Pro Plan dla szczeniaka jest często dostępna w atrakcyjnych promocjach (podobnie jak Pedigree Medium czy Pedigree Mini). Cena opakowania o wadze 12 kg waha się wokół kwoty 160 zł. Jeśli szukasz atrakcyjnych cen, karma Purina jest dostępna w naszym sklepie.

Karma Purina Pro Plan OptiBalance – dla dobrego samopoczucia pupila

W ofercie Nestle Polska znajduje się też pełnoporcjowa karma Purina Pro Plan OptiBalance, przeznaczona dla dobrego samopoczucia i witalności pupila. Dostępna zarówno w wersji dla szczeniaka, jak i dla dorosłych psów. Seria OptiBalance jest typową karmą bytową, dedykowaną dla zdrowych pupili o normalnej aktywności. W promocjach sklepowych znajdziemy między innymi:

Karma Royal Canin w misce i jedzący ją terier, a także wartosci odżywcze, rodzaje, opisy i cena
Karma Purina Pro Plan krok po kroku, czyli rodzaje, cena, skład, wartości odżywcze oraz opis

  • Sucha karma dla psa Purina Pro Plan Medium Adult OptiBalance – produkt dla dorosłych psów dużych ras, wyprodukowany na bazie kurczaka i ryżu.  Posiada wysoką przyswajalność i jest dostępny w atrakcyjnych cenach. Opakowanie o wadze 14 kg kosztuje około 170 zł, a możliwość nabycia produktu w promocjach jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność zakupu.
  • Karma Purina Pro Plan Large Robust Adult OptiBalance – rozwiązanie dedykowane dla dorosłych psów dużych ras o krępej budowie ciała. Jak inne produkty z serii OptiBalance karma została wyprodukowana na bazie drobiu i ryżu. Cena za opakowanie o wadze 14 kg wynosi około 165 zł.

W ofercie sprzedaży znajdziemy także karmę z serii OptiBalance dla dorosłych psów dużych ras i o atletycznej budowie ciała. Podobnie jak niektóre karmy marki Pedigree, Purina zdobywa przychylne opinie i często jest dostępna w atrakcyjnych promocjach sklepowych. W ofercie OptiBalance nie znajdziemy produktów rekomendowanych dla szczeniaka. A może zainteresują cię także akcesoria dla psów w atrakcyjnych cenach?

Karma Purina Pro Plan. Dostępność i opinie o produktach

Jak już wspomnieliśmy, karmy Purina Pro Plan są dość popularne w naszym kraju. Produkty dla szczeniąt i dorosłych psów odnajdziemy w większości dobrze wyposażonych sklepów branżowych. Co ciekawe, niektóre karmy są też dostępne w promocjach sklepów stacjonarnych.

Purina Pro Plan zyskuje dość dobre opinie wśród właścicieli czworonogów. Wiele osób określa ją jako produkt z pośredniej półki. Karmy posiadają jasno rozpisany skład, jasne dawkowanie i są produktami wysoko przyswajalnymi. Dzięki różnorodności smaków, można dopasować je do potrzeb bardziej wymagających pupili.

W ofertach Purina Pro Plan czy Pedigree znajdziemy także karmy dedykowane dla psów o szczególnych wymaganiach żywieniowych. Są to produkty dla psich seniorów, pupili z nadwagą czy dla psów o dużej aktywności. W ofercie sprzedaży znajdziemy także karmy Purina Pro Plan z serii OptiStart. Jest to grupa produktów dedykowanych dla szczeniaka. Ich zadaniem jest zapewnienie wszystkich niezbędnych składników odżywczych i zwiększenie odporności na wczesnych etapach rozwoju pupila.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o karmach dla psów, zapoznaj się z innymi artykułami na naszym serwisie. Poznasz w nich ofertę marki Pedigree, Taste of the Wild czy zapoznasz się z cenami zakupu karm Acana i Brit Care.

ikona podziel się Przekaż dalej