Karma Purina Beyond – opinie, skład i cena karmy

Dlaczego warto kupować karmę Purina Beyond dla psów i kotów?

Przede wszystkim, producent karm Purina Beyond posiada specjalnie opracowane receptury na swoje produkty, składające się wyłącznie z wyselekcjonowanych i naturalnych składników. Marka bierze na siebie pełną odpowiedzialność za zgodność karm z ponad 50-cioma aktami prawnymi, które regulują produkcję karm dla zwierząt. Właśnie dzięki temu zagwarantowane mieć będziesz, że pies lub kot zjadał będzie karmę wysokiej jakości, która standardem odróżnia się od typowo sieciowych karm z marketu. Dzięki Purina Beyond, zwierzęta będą mieć dostarczane wszystkie składniki, których potrzebują.

Podczas opracowywanych receptur na karmę dla zwierząt, marka Purina Beyond mocno przykłada się do wysokiej przyswajalności składników pokarmowych przez psa czy kota – zwłaszcza, że zwierzęta często cierpią na nietolerancję niektórych składników. Purina Beyond posiada własną fabrykę, w której wytwarza swoje wysokojakościowe karmy. Bierze więc odpowiedzialność za nadzór nad zupełnie każdym etapem przygotowania produktów.

Główne zalety karmy Purina Beyond

W karmie nie ma pszenicy bądź sztucznych konserwantów, więc przeznaczona jest zarówno dla szczeniąt i kociąt, jak i dla dorosłych zwierząt lub seniorów. W tworzeniu karm Purina Beyond kluczową rolę odgrywają dietetycy marki. Dzięki ich wysokim kwalifikacjom, każdego dnia będziesz mógł bezpiecznie karmić produktami Purina Beyond swojego czworonoga. Ważną rolę odgrywają również dostawcy składników marki, którzy zaopatrują producenta w wysokojakościowe składniki, tworzące następnie smaczną i zdrową karmę dla zwierzaków. Warto zaznaczyć, że pierwszymi składnikami w karmie Purina Beyond są zawsze (zależnie od rodzaju karmy):

  • Jagnięcina
  • Kurczak
  • Łosoś

Mięso to stanowi wysokojakościowe i przyswajalne białko w diecie psów i kotów, pozwalając na utrzymywanie zdrowej masy mięśniowej oraz wspierając prawidłowe działanie systemu odpornościowego u czworonogów. Jak już wspominaliśmy, w produktach Purina Beyond nie ma pszenicy, a znajduje się tam wyłącznie pełnoziarnista mieszanka jęczmienia, owsa i ryżu. W karmach nie ma sztucznych barwników, aromatów bądź konserwantów, które mogłyby zaszkodzić zwierzakom. Warto odwiedzić sklep Fajny Zwierzak, w którym możesz kupić karmy dla psów w atrakcyjnych cenach. W sklepie znajdziesz także inne wysokojakościowe karmy, jak Brit Premium, Tropidog, karma Brit Care lub karma Purizon.

Wybrane rodzaje karmy Purina Beyond – czytamy składy!

Karma Purina Beyond Simply 9 dla psa (łosoś i owies)

Jest to pełnowartościowa karma dla psa, która posiada najlepszej jakości mięso z ryby, mianowicie łososia. W karmie nie ma sztucznych dodatków oraz pszenicy, dlatego może ją spożywać dosłownie każdy pies. Proste i naturalne składniki dobrano w pełnowartościowy posiłek dla psa, oczywiście z niezwykłą starannością. Dzięki temu, dieta psa bogata w ten właśnie produkt stanie się bezpieczna i będzie wysokiej jakości. Karma Purina Beyond Simply 9 składa się z 9 prostych składników, które wzbogacono w składniki mineralne oraz witaminy. To karma inspirowana naturą, a więc na pierwszym miejscu mamy łososia (17,5 %). Później jest też kasza owsiana (17 %), owies i bataty (0,5 %). Poniżej skład analityczny karmy.

Skład karmy Purina Beyond Simply 9 dla psa (łosoś i owies)

Białko

25 %

Tłuszcze

15 %

Kwasy Omega-3

0,3 %

Kwasy Omega-6

2 %

Popiół surowy

7,5 %

Włókno surowe

3 %

Cena za karmę to ok. 37 zł / 3 kg. Jeśli szukasz więcej porad i informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o karmach dla kotów.

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Karma Purina Beyond Simply 9 dla psa (jagnięcina i jęczmień)

Jest to równie popularna karma, co powyższa. Zawiera 9 rozpoznawalnych, kluczowych składników i jest wzbogacona o cenne minerały oraz składniki odżywcze. Receptura karmy z jagnięciną zawiera wszelakie potrzebne składniki odżywcze dla pełnoporcjowego, a także zbilansowanego odżywiania pieska. Jako pierwszy składnik, mamy oczywiście jagnięcinę (18,5 %). Później jest pełnoziarnisty jęczmień (18 %), kasza owsiana czy też szpinak suszony (0,5 %), W karmie nie ma pszenicy, aromatów, konserwantów albo sztucznych barwników. Poniżej skład analityczny karmy.

Kot przy misce z karmą, a także karma Purina Beyond dla psa i dla kota, jej opis, cena i skład
Jaki skład ma karma Purina Beyond dla psa i dla kota, a także rodzaje, opis i cena

Skład karmy Purina Beyond Simply 9 dla psa (jagnięcina i jęczmień)

Białko

26 %

Tłuszcze

15 %

Kwasy Omega-3

0,3 %

Kwasy Omega-6

2 %

Popiół surowy

7,4 %

Włókno surowe

3 %

Cena za karmę to ok. 37 zł / 3 kg.

Sucha karma Purina Beyond dla kota (kurczak i jęczmień)

Polecaną karmą dla kotów od producenta jest Purina Beyond z kurczakiem i pełnoziarnistym jęczmieniem. W produkcie tym nie znajdują się sztuczne barwniki, konserwanty, aromaty lub pszenica. Skład jest naturalny, dostarczając kotu wyłącznie potrzebnych mu składników. Głównym składnikiem jest w karmie mięso z kurczaka (20 %), dostarczające kotu wysokoprzyswajalnego oraz lekkostrawnego białka. Do karmy dodano białko kurze (19 %), pełnoziarnisty jęczmień, a także kaszę owsianą, zapewniające kotu uczucie sytości na dłuższy czas. Lista składników jest krótka i przejrzysta, dzięki czemu na pewno będziesz mieć gwarancję bezpieczeństwa co do diety swojego czworonoga.  Karma wyróżnia się również niskim indeksem glikemicznym, będąc optymalna dla odżywienia całego ciała czworonoga. Tym, co wyróżnia karmę Purina Beyond, jest również zbalansowana kompozycja składników odżywczych takich, jak: składniki mineralne i mikroelementy, warzywa oraz witaminy. Większość kotów powinna zaakceptować karmę, dzięki naturalnym i bardzo smacznym składnikom. Poniżej skład analityczny karmy.

Skład karmy Purina Beyond dla kota (kurczak i jęczmień)

Białko

36 %

Tłuszcze

16 %

Włókna roślinne

2 %

Kwasy Omega-6

2,4 %

Popiół surowy

8 %

Włókno surowe

2 %

Cena za karmę to ok. 30 zł / 1,4 kg. Karma Purina Beyond jest do kupienia w sklepie Fajny Zwierzak, w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu psu lub kotu pożywienie najwyższej jakości, warto będzie sprawdzić produkty w sklepie. Zwłaszcza, że znajdziesz w nim również inne pełnowartościowe karmy takie, jak Brit Premium, karma Brit Care, Tropidog (również dla szczeniąt) lub karma Purizon.

Warto pamiętać, że odżywianie zwierząt do jedno. Kolejną sprawą będzie zapewnienie im odpowiednich gadżetów, które ułatwią wychowywanie czworonogów. Sprawdź polecane akcesoria dla psów i kotów w rewelacyjnych cenach, które przydadzą się w procesie socjalizacji zwierzaków.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96.4% czytelników artykuł okazał się być pomocny