Karma Perfect Fit – opinie, cena i skład produktów

Dlaczego hodowcy polecają karmę Perfect Fit?

Przede wszystkim, karma posiada skład odpowiednio zbilansowany zarówno dla kotów, jak i dla psów. Znajdują się w niej podstawowe składniki, które odpowiadają potrzebom zwierząt niezależnie od wieku albo stylu życia. Opinie hodowców, którzy polecają karmy wskazują na to, iż Perfect Fit są produktami specjalistycznymi. Dzięki nim koty i psy będą się odznaczały energią każdego dnia. Skład karm opracowano we współpracy z dietetykami weterynarii, a także z dietetykami Żywienia Zwierząt Waltham.

Czy producent posiada swoją filozofię zdrowego żywienia psa i kota? Oczywiście! Marce Perfect Fit zależy na tym, by zwierzęta mogły utrzymać dzięki produktom dobre zdrowie i pełną sprawność ruchową. Podejście do zdrowia czworonogów jest dla producenta karmy holistyczne, obejmując zaawansowane żywienie w połączeniu ze stymulacją zmysłów i odpowiednim poziomem ruchu zwierząt. Główne zasady w tworzeniu karm Perfect Fit to: odżywianie, ruch i zabawa.

Najważniejsze składniki w karmach Perfect Fit

Jak można więc wywnioskować, karma jest opracowana przez profesjonalistów. Nie dość, że jest smaczna, to w 100 % zaspokaja potrzeby żywieniowe psów bądź kotów. Karmy bogate są w pełnowartościowe białka z lekkostrawnego mięsa (np. w przypadku karmy z kurczakiem). W połączeniu zaś z prebiotykami, które również się w składzie produktów znajdują, karmy Perfect Fit mają za zadanie sprzyjać równowadze flory jelitowo-żołądkowej u zwierząt. Mieszanki są zbilansowane, zapewniając niezbędne składniki odżywcze dzięki unikalnej formule Perfect Fit Total 5. To właśnie ta formuła odpowiada za zapewnienie zwierzęciu pięciu korzyści zdrowotnych. Karmy zawierają więc:

 • składniki wzmacniające odporność organizmu,
 • składniki odpowiedzialne za prawidłowe trawienie,
 • składniki konieczne dla zdrowych zębów,
 • składniki niezbędne dla skóry i sierści,
 • składniki odpowiadające za zrównoważoną masę ciała zwierząt.

To innowacyjna karma, dostępna na półkach wysokojakościowych sklepów zoologicznych obok karm takich, jak m.in. karmy Cosma czy Brit. Warto sprawdzić polecane karmy dla psów na sklepie Fajny Zwierzak. Znajdziesz je tam w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rodzaje karm Perfect Fit – analiza składów

Podział karm Perfect Fit dla zwierząt

Według informacji na stronie producenta karm Perfect Fit, produkty oferowane dla właścicieli zwierząt dzielą się na:

a) Karmy dla kotów – znajdują się tutaj zarówno karmy suche, jak i mokre, będące połączeniem specjalistycznych składników odżywczych dla kotów. Możesz dopasować je do wieku swojego kota. Wśród oferowanych karm mamy:

 • Junior (sucha karma)
 • Sterile 1 + (sucha karma)
 • Sensitive 1+ (sucha karma)
 • Indoor 1+ (sucha karma)
 • Adult 1 + (sucha karma)
 • Senior 7 + (sucha karma)
 • Adult 1 + (mokra karma)
 • Indoor 1+ (mokra karma)
 • Sensitive 1+ (mokra karma)

Polecane karmy dla psów w super cenie!

b) Karmy dla psów – wśród nich znajdują się 4 suche, bardzo polecane przez hodowców karmy. Mamy więc:

 • Junior – sucha karma z przeznaczeniem dla małych ras (poniżej 10 kg)
 • Junior – sucha karma z przeczeniem dla większych ras (powyżej 10 kg)
 • Adult 1+ – sucha karma dla dorosłych psów małych (poniżej 10 kg)
 • Adult 1+ – sucha karma dla dorosłych psów dużych (powyżej 10 kg)

Przedstawimy teraz skład dwóch karm dla kotów oraz dwóch karm dla psów Perfect Fit, które najbardziej polecane są przez hodowców. Zobaczmy ich przeznaczenie, składy oraz cenę. Jeśli szukasz więcej porad i informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o karmach dla kotów.

Karma dla kota Perfect Fit – sucha karma Junior (kurczak)

Niezwykle ceniona karma przez hodowców, która dopasowana jest w całości do potrzeb małego kota. Karma bogata jest głównie w kurczaka, dostarczając maluchowi wysokoprzyswajalnego białka. W składzie jest suszone białko drobiowe (16 % kurczaka), ale też pszenica, oleje i tłuszcze, białko ze skwarek, mąka kukurydziana, białko sojowe czy suszone wodorosty.

Skład karmy Perfect Fit

Białko

41 %

Tłuszcze

17 %

Materia nieorganiczna

8 %

Włókno surowe

2,7 %

Wapń

1 %

Fosfor

0, 88 %

Cena za karmę to ok. 15 zł / 750 g.

Karma dla kota Perfect Fit – mokra karma Sensitive 1+

Jest to karma bogata w indyka, wyprodukowana bez pszenicy i soi. A więc, idealna dla kotów z problemami trawiennymi. Karma wyróżnia się wysoką zawartością białka, a także niską zawartością węglowodanów. Badania nad składem karmy przeprowadzone zostały przez ośrodek WALTHAM. W karmie znajdują się regulujące działanie jelit prebiotyki.

Kot przy misce z karmą, a także karma Perfect Fit dla psa i dla kota, jej opis, cena i skład
Jaki skład ma karma Perfect Fit dla psa i dla kota, a także rodzaje, opis i cena

Skład karmy Perfect Fit – mokra karma Sensitive 1+

Białko

41 %

Tłuszcze

14,5 %

Materia nieorganiczna

8,5 %

Włókno surowe

3 %

Wapń

1,4 %

Fosfor

1,06 %

Cena za karmę to ok. 15 zł / 750 g.

Karma dla psa Perfect Fit – sucha karma Junior (<10)

Karma została opracowana na bazie 5-ciu składników, potrzebnym psom do życia – o których napisaliśmy w poprzedniej części artykułu. Będziesz miał zatem pewność, że podajesz swojemu małemu pieskowi produkt wysokiej jakości, z dużą ilością wysokoprzyswajalnego białka.

Skład karmy Perfect Fit – sucha karma Junior (<10)

Białko

29 %

Tłuszcze

18 %

Materia nieorganiczna

6,8 %

Włókno surowe

1,7 %

Wapń

1,4 %

Fosfor

1 %

Cena za karmę to ok. 30 zł / 1,4 kg.

Karma dla psa Perfect Fit – sucha karma Adult 1+ (>10)

To zbilansowana karma oparta o unikalna formułę marki Perfect Fit, Total 5. Karma zawiera wysokoprzyswajalne białko, więc będzie chętnie jedzona również przez psy, które nie mają dużego apetytu. Korzyści prozdrowotne dla jedzącego karmę psa to zdrowa masa mięśniowa dzięki specjalnie dobranym białkom, sprawne stawy (dzięki naturalnemu źródłu glukozaminy) oraz witalność – przez zwiększoną ilość żelaza i witaminy B.

Skład karmy Perfect Fit – sucha karma Adult 1+ (>10)

Białko

25 %

Tłuszcze

14 %

Materia nieorganiczna

7,5 %

Włókno surowe

1,9 %

Witamina B2

15,5 mg

Witamina E

375 mg

Witamina A

12241 IU

Cena za karmę to ok. 30 zł / 1,4 kg. Karma Perfect Fit jest do kupienia w sklepie Fajny Zwierzak, obok wysokojakościowych karm takich, jak Cosma lub Wiejska Zagroda. Warto sprawdzić, ile kosztuje karma, ale też przejrzeć cały asortyment sklepu, jeżeli chcesz zapewnić swojemu psu zdrową dietę.

Oczywiście, oprócz dobrej karmy warto będzie również zaopatrzyć się w przydatne akcesoria dla psa takie, jak smycz czy obroża. W naszym sklepie mamy akcesoria dla psów w bardzo korzystnych cenach. Sprawdź koniecznie, co jeszcze możesz kupić swojemu pupilowi, by zapewnić mu zdrowe i szczęśliwe życie.

ikona podziel się Przekaż dalej