Sucha i mokra karma Pedigree. Aktualna oferta sprzedaży, cena

Pedigree, sucha i mokra karma dla szczeniaka

W ofercie sprzedaży marki Pedigree znajdziemy kilka karm rangi junior. Są to posiłki przeznaczone dla szczeniąt, które nie ukończyły jeszcze pierwszego roku życia. Dobrym przykładem okazuje się tutaj Pedigree Vital Protection Junior. Producent zapewnia, iż jest to pokarm bogaty w kurczaka oraz ryż.

Skład podany na stronie producenta prezentuje się następująco: „zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (31%, w tym 14% kurczaka), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe”. Karma posiada 28 % zawartość białka i jest przeznaczona dla szczeniąt średnich ras. W ofercie sprzedaży znajdziemy także linie przeznaczoną dla psów ras dużych.

W ofercie Pedigree znajdziemy także jedzenie w formie mokrej. W wielu przypadkach jest to atrakcyjniejszy posiłek niż karma sucha, a dzięki przystępnej cenie zyskuje wielu zwolenników. Jedzenie w formie mokrej można kupić w specjalnych saszetkach lub puszkach. W ofercie Pedigree dla młodych psów znajdziemy kilka popularnych wariantów.

  • Saszetka Pedigree Junior Protetion - to mokra karma dla młodych psów, dostępna w poręcznych saszetkach i występująca w kilku wariantach smakowych. Produkt wzbogacony o smakowitą galaretkę, dzięki czemu spełnia wymagania nawet bardziej wybrednych pupili. Warto także zauważyć, że tego typu karma dla szczeniaka posiada jasno sprecyzowany skład. Dla przykładu karma dla szczeniaka Pedigree Junior Protection z jagnięciną zawiera: „mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (44%, w tym 4% jagnięciny), zboża (w tym 4% gotowanego ryżu), ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze (w tym 1% oleju słonecznikowego), substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), roślinne ekstrakty białkowe.”
  • Saszetka Pedigree Junior Protection z wołowiną – kolejna popularna propozycja, dedykowana dla psów poniżej pierwszego roku życia. Skład karm z wołowiną dla młodych psów to „mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (44%, w tym 4% wołowiny), zboża (w tym 4% gotowanego ryżu), ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze (w tym 1% oleju słonecznikowego), substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), roślinne ekstrakty białkowe.”

Uwagę wielu właścicieli psów przykuwa atrakcyjna cena zakupu saszetki dla psów. Cena jednego opakowania o pojemności 100 g wynosi niespełna 2 zł. W wielu sklepach karma Pedigree jest także dostępna w atrakcyjnych promocjach, co dodatkowo zmniejsza koszty jej zakupu. Popularną opcją jest także karma Pedigree zdrowy start, dostępna w puszkach po 400 gram. To propozycja skierowana dla właścicieli nieco większych psów, dla których niewielka saszetka okazałaby się niewystarczającym rozwiązaniem. Jedzenie w puszkach jest też często dostępne w promocjach. Cena za jedną puszkę o wadze 400 gram wynosi około 5 zł.

Oferta karm mokrych Pedigree nie wyczerpuje jeszcze pełni możliwości wyboru posiłków dla psa. W sprzedaży wielu sklepów znajdziemy także w inne karmy, które posiadają przychylne opinie. Dobrym przykładem może być choćby Brit Care Junior, karma Rocco czy znana karma Royal Canin. Sprawdź także ten artykuł z poradami, jaką karmę dla szczeniaka wybrać.

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Karma Pedigree dla dorosłych psów

W ofercie Pedigree znajdziemy nie tylko karmy rangi junior, ale także posiłki przeznaczone dla dorosłych psów. Do wyboru pozostaje karma sucha oraz mokra. Co ciekawe, jedzenie oferowane przez Pedigree posiada kilka wariantów smakowych i może być dedykowane dla pupili o zróżnicowanych wymaganiach. Poniżej zaprezentujemy kilka popularnych opcji, które są dostępne w większości sklepów branżowych.

Karma Pedigree sucha to dobra cena za dobrą jakość i optymalny skład.
Karma pedigree ma dobre opinie ze względu na skład, ma przystępną cenę i różne rodzaje.

  • Sucha karma Pedigree Vital Protection z wołowiną i drobiem – to produkt dla dorosłych psów o dowolnej masie ciała. Karma sucha okazuje się łatwa do przechowywania, a atrakcyjna cena zapewnia jej dużą popularność. Produkt posiada zróżnicowane opinie, jednak warto samodzielnie przeanalizować jego skład. Karma sucha Pedigree Vital Protection z wołowiną i drobiem zawiera „zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (18%, w tym 4% wołowiny w czerwonobrązowych granulkach, w tym 4% drobiu w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 1% wysłodków buraczanych), substancje mineralne.” Produkt jest często dostępny w promocjach, co jeszcze bardziej zwiększa jego atrakcyjność. Regularną cenę sprzedaży paczki karmy Pedigree o pojemności 15 kg sprawdzisz tu.
  • Sucha karma Pedigree Vital Protection Adult Mini z wołowiną i warzywami – to kolejne popularne jedzenie dla psów, dostępne w postaci suchych granulek. Karma posiada przeznaczenie dla dorosłych pupili ras małych oraz miniaturowych. Oferowana w wielu promocjach wyróżnia się atrakcyjnymi cenami zakupu. Na uwagę zasługuje także skład pokarmu. Sucha granulka to głównie „zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18% (w tym wołowina 4% w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego)”. Cenę za opakowanie 12 kg znajdziesz w tym miejscu. Do opakowania często dołączona jest darmowa próbka innej karmy lub darmowa zabawka.
  • Sucha karma Pedigree Vital Protection Adult z drobiem i warzywami – karma dostępna w wielu marketach i sklepach zoologicznych. Przeznaczona dla dorosłych psów bez względu na ich wagę. Na uwagę zasługuje atrakcyjna cena zakupu Pedigripal. Cenę za worek o wadze 12 kg znajdziesz tu. Skład karmy dla psów został zaprezentowany w sposób następujący: „Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20% (w tym drób 4% w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego)”.

W ofercie sprzedaży znajdziemy także jedzenie w puszkach. Do wyboru pozostaje kilka wersji smakowych, dedykowanych dla dorosłych psów. Tego typu jedzenie może znajdować się w miskach pupili o dowolnej wadze. Poniżej przybliżymy kilka popularnych wariantów. Warto odwiedzić sklep Fajny Zwierzak, w którym możesz kupić karmy dla psów w atrakcyjnych cenach.

  • Karma mokra Pedigree Adult kurczak w galarecie – to popularna wersja smakowa dla psów dorosłych, dostępna w licznych promocjach i atrakcyjnych cenach zakupu. Karma Pedigree zawiera: „mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36% z czego 92% naturalnego pochodzenia, w tym kurczak 4%),zboża, warzywa, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane 0.5%”. Cena zakupu jednej puszki o wadze 400 gram wynosi około 5,50 zł - najtaniej znajdziesz tu. W wielu sklepach możemy też kupić większe zestawy puszek, dostępne w nieco niższych cenach i z dodatkowymi gratisami (np. darmowa miska).
  • Saszetka Vital Protection Adult z musem – propozycja dla właścicieli wybrednych czworonogów. Saszetka wypełniona musem posiada opinie bardzo smakowitej i atrakcyjnej dla psów. W ofertach sprzedaży przeważnie znajdziemy mix smaków, który pozwala na dowolną rotację posiłków. Skład przykładowej wersji smakowej z wołowiną i marchewką został opisany w sposób następujący: „mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% (w tym wołowina 4%), warzywa (w tym marchewka 4%), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane 0.5%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.5%)”. Cena zakupu zestawu 4 saszetek o pojemności 100 g wynosi około 8 zł.

Dodatkowe popularne produkty marki Pedigree

W ofercie marki Pedigree znajdziemy nie tylko karmy dla szczeniaka i dorosłych psów. W wielu sklepach pojawiają się także przysmaki o zróżnicowanym przeznaczeniu. Jednym z dobrych przykładów są smakowite gryzaki, które mają za zadanie wyczyścić zęby i ograniczyć odkładanie się kamienia nazębnego. Tego typu produkty są szczególnie polecane dla ras małych oraz miniaturowych, które posiadają naturalne tendencje do tworzenia się osadu.

Jednym z popularnych produktów okazują się gryzaki Pedigree Jambone. Produkty dostępne w kilku wariantach, przeznaczonych dla małych, średnich i dużych psów. Umożliwiają gryzienie i żucie, co zajmuje pupila na dłuższy czas. Dobra karma to nie wszystko, warto zaopatrzyć się również w niezbędne akcesoria dla psa, by zapewnić psu komfort i bezpieczeństwo.

Inny dobry przykład to popularne Pedigree DentaStick. Są to specjalne gryzaki, dostępne w wielu wariantach smakowych. Możemy dopasować je do wymagań większości pupili, bowiem w ofercie producenta znajdują się przysmaki w różnych wariantach rozmiarowych. Skład przysmaków Pedigree DentaStick jest uzależniony od wyboru konkretnego smaku. Cena za jedno opakowanie z siedmioma sztukami produktu powinna wynosić około 10 zł. Wersje smakowe DentalStick Fresh czy DentalStick Advanced mogą być nieznacznie droższe.

W ofercie znajdziemy także chrupiące przysmaki dla szczeniaka i dorosłych psów. W większości dobrze wyposażonych sklepów odnajdziemy takie produkty jak Pedigree Biscrok czy Pedigree Markies. To kolejne linie produktów, dostępne w różnych wariantach smakowych. Cena ich zakupu będzie uzależniona od konkretnego smaku oraz wielkości opakowania. Chrupiące krokieciki mogą stanowić formę przekąski lub nagrody w szkoleniu, nie powinny natomiast stanowić głównego składnika żywieniowego.

Jeśli chcesz poznać karmy innych, znanych producentów, zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym portalu. Dowiesz się w nich, czym wyróżnia się karma Rocco czy Brit Care Junior, zapoznasz się z składem różnorodnych produktów suchych i dowiesz się, czy karma Royal Canin jest dobrym rozwiązaniem żywieniowym.

ikona podziel się Przekaż dalej