Karma Lukullus – skład, dawkowanie, opinie i cena

Czy warto kupić karmę Lukullus dla psa?

Oczywiście, że tak! Karma Lukullus produkowana jest w Niemczech, a także reklamowana jako produkt w pełni przyswajalny przez psy. Karma dla psów jest pełnowartościowa, nadając się dla czworonogów w każdym etapie rozwojowym – szczeniaka, juniora i dorosłego psa. Pokarm jest wytwarzany jedynie z naturalnych składników, co przyczynia się w dużej mierze do szybkiego przyswajania karmy przez czworonogi. W każdej karmie, niezależnie od jej rodzaju, znajduje się wartościowe mięso, będące przyswajalnym i lekkostrawnym źródłem białka. Są też wysokojakościowe oleje, warzywa i owoce.

Karma Lukullus tworzona jest z naturalnych składników, podczas tłoczenia na zimno – to bardzo dobry sposób na obróbkę karm dla zwierząt. Właśnie taka obróbka pozwala bowiem na dostarczanie psom składników odżywczych, których potrzebują. Producent postawił na unikalną recepturę swoich karm, popartą szeregiem badań i konsultacji z dietetykami weterynarii. Nie znajdziesz w karmach Lukullus dodatków chemicznych, które mogłyby zaszkodzić zwierzętom. Możesz być zatem spokojny o bezpieczeństwo i zdrowie swojego pupila, gdy będzie spożywał karmę Lukullus.

Rodzaje karm suchych Lukullus dla psów

Producent do zaoferowania ma kilka różnych rodzajów suchych karm Lukullus. Wśród nich, szczególnie wyróżnia się:

  • Karma Lukullus Naturkost
  • Karma Lukullus Adult
  • Karma Lukullus Junior
  • Karma Lukullus Veggie
  • Karma Lukullus A Casa

Wszystkie te karmy dla psów w swoim asortymencie posiada sklep Fajny Zwierzak. Warto sprawdzić również inne, wysokojakościowe karmy dla zwierząt w sklepie takie, jak karma Orijen Puppy lub karma Catz Finefood.

Polecane karmy suche dla psów Lukullus – sprawdź, ile to kosztuje

Sucha karma Lukullus A Casa

Pełnowartościowa, lekkostrawna karma Lukullus A Casa jest polecana wszystkim psom, które mają problem z układem trawiennym. Formuła produktu jest zupełnie bezzbożowa, więc psi alergicy będą mogli bez problemu jeść tę karmę. W karmie znajduje się świeże i delikatne mięso, będące lekkostrawnym i wysoce przyswajalnym źródłem białka. Poza tym, karmę wzbogacono m.in. o olej z łososia i ogórecznika lekarskiego, będące źródłem leczniczych kwasów omega-6 i omega-3. Wpływają one bardzo dobrze na zdrowie czworonoga, ale też stan jego sierści i skóry. Delikatnie i powoli pieczone krokieciki, które znaleźć można w karmie, posiadają zachowany swój pierwotny smak oraz cenne właściwości odżywcze – rzecz jasna, dzięki starannemu procesowi ich obróbki.

Karma jest wolna od zbóż, więc możesz podawać ją psu uczulonemu na gluten. Poza dużą ilością mięsa, w karmie są też lokalne warzywa i owoce, ale i cenne zioła. Jeżeli chcesz podawać swojemu czworonogowi karmę wysokiej jakości, zapewniającą mu wszystkie niezbędne elementy odżywcze, warto będzie rozważyć kupno karmy Lukullus A Casa. Cena karmy to ok. 135 zł / 10 kg. Poniżej analiza składu karmy z chrupiącym kurczakiem i ziołami.

Pies trzymający miskę w pysku, a także karma dla psa Lukullus, jej skład, rodzaje i dawkowanie
Jakie właściwości i skład ma karma Lukullus dla psów, a także jej dawkowanie i cena

Procentowy skład karmy

Białko surowe

24 %

Tłuszcz surowy

14 %

Włókno surowe

3 %

Popiół surowy

8,2 %

Wapń

1,5 %

Fosfor

1 %

Kwasy tłuszczowe omega-3

0,3 %

Kwasy tłuszczowe omega-6

2,2%

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Sucha karma Lukullus Veggie

Karma Lukullus Veggie nie zawiera mięsa. Jest w niej za to duża zawartość marchewki, cykorii i czerwonego buraka. Produkt może jeść junior, ale też dorosły pies. Skład karmy stanowią naturalne składniki wysokiej jakości, które wcześniej poddane zostały procesowi tłoczenia na zimno. Taka obróbka pozwoliła zachować w karmie cenne właściwości i smak poszczególnych składników. Warto pamiętać, że warzywa w tej wegetariańskiej karmie bardzo dobrze oddziałują na zdrowie psa:

  • Cykoria – dostarczy pupilowi substancji balastowych
  • Marchewka – poprawi wzrok u psów
  • Czerwony burak – wpłynie na poprawę przemiany materii i usprawni pracę wątroby

W karmie znajduje się również łubin, który dostarczy pupilom optymalnej ilości białka. Oprócz tego, w kamie Lukullus znajdują się również owoce (np. gruszki) i oleje z rzepaku czy orzecha. Właśnie dzięki nim skóra oraz sierść czworonogów nabierze zdrowego blasku. Cena karmy to ok. 83 zł / 5 kg. Karma Lukullus do kupienia jest w sklepie Fajny Zwierzak. Sklep do zaoferowania ma również inne wysokojakościowe produkty dla zwierząt, jak karma Catz Finefood albo karma Orijen Puppy dla szczeniaka. Poniżej skład karmy Lukullus Veggie.

Procentowy skład karmy

Białko surowe

24 %

Tłuszcz surowy

9,3 %

Włókno surowe

2,1 %

Popiół surowy

6,6 %

Wapń

1,37 %

Fosfor

1,17 %

Magnez

0,1 %

Sód

0,29 %

Poza zbilansowaną karmą dla psów, należy też pamiętać o pozostałych gadżetach, wpływających na ich rozwój. Sprawdź akcesoria dla psów, które pozwolą zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie każdego czworonoga.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93.8% czytelników artykuł okazał się być pomocny