Karma dla psa Bozita – opinie, cena i rodzaje karm Bozita

Czym wyróżnia się karma dla psa Bozita?

Karma dla psa Bozita jest produkowana przez szwedzką firmę, która opiera skład każdego produktu na bazie wieloletnich receptur. Karmy są więc wytwarzane w prosty i naturalny sposób, zgodnie z aktualnymi badaniami weterynaryjnymi. Do produkcji karm Bozita używa się najwyższej jakości produktów, które nie zawierają żadnych sztucznych dodatków bądź konserwantów. Karma dla psa Bozita wyróżnia się nie tylko brakiem GMO, ale również przyjaznymi dla środowiska opakowaniami na bazie kartonu, nieszkodliwymi dla zwierząt i przyrody. Opakowania te nadają się do wielokrotnego użytku, czym może pochwalić się niewielu producentów.

Co jeszcze oferuje marka Bozita? Otóż, zapewnia bezpieczeństwo i jakość wszystkich produktów dla psów. Karmę może jeść zatem zarówno wilczur, jak i labrador, husky bądź inne rasy psów. Są one smaczne i zdrowe dla każdego czworonoga, spełniając ich oczekiwania i zapotrzebowanie na poszczególne substancje odżywcze. Producent udziela również gwarancji na swoje karmy – jeżeli więc wybrana z nich nie spełni oczekiwań czworonoga, będziesz mógł uzyskać zwrot pieniędzy. Warto rozważyć kupno karmy, skoro producent tak bardzo za nią ręczy, prawda?

Rodzaje karm Bozita dla psów

Wśród karm Bozita dla psów znajdują się produkty, które zadowolić powinny każdego czworonoga. Karmy dla psów Bozita dzielą się na dwie grupy:

  1. Karma dla psa Bozita – produkowana jest ze składników pozyskiwanych w zrównoważony sposób. Karma dostarczy psu odpowiednią ilość energii, wpływając pozytywnie na rozwój każdego czworonoga.
  2. Karma dla psa Bozita Robur – szwedzka karma jest zupełnie bezglutenowa, a więc bezpieczna dla psów uczulonych na zboża. Dzięki tej karmie, labrador czy jamnik będą zdrowe, a także pełne energii. Bozita Robur to produkty wyselekcjonowane, spełniające funkcje zgodne z najnowszymi badaniami pod kątem żywienia psów.

W sklepie Fajny Zwierzak możesz kupić wszystkie te karmy, oczywiście w bardzo atrakcyjnych cenach. W asortymencie sklepu znajdziesz również inne rekomendowane karmy takie, jak karma dla psa Purina Beyond, Naturea Naturals, Dog Chow, Josi Dog Junior czy Power of Nature. Jest też sucha karma dla kota marki Bozita, której warto będzie się przyjrzeć z bliska, jeżeli masz kota w domu.

Polecane karmy dla psa Bozita – analiza składów

Sucha karma dla psów Bozita Original

Jest to jedna z najbardziej popularnych karm Bozita Original dla psów. Wszystkie składniki w karmie pochodzą ze szwedzkich gospodarstw, dlatego też nie ma w produkcie żadnych zbędnych dodatków. Każdy jeden składnik jest naturalny, zatem karma odpowiednia będzie również dla szczeniąt (pamiętając o odpowiednim dawkowaniu). Wraz z karmą, pies otrzyma pewne, smaczne i wysokojakościowe pożywienie, w którym nie ma antybiotyków. Karmę mogą spożywać psy o umiarkowanej aktywności, każdej rasy i wielkości. Zwierzaki dostaną wraz z nią niezbędne substancje żywieniowe, które zapewnią im dobre samopoczucie i zdrowie. Białko w tej wysokojakościowej karmie wynosi aż 22 %, czego zdecydowana większość to białko zwierzęce. Cena karmy to ok. 100 zł / 12 kg.

Pies podczas karmienia, a także karma dla psa Bozita, jej skład, rodzaje i dawkowanie
Jakie właściwości i skład ma karma Bozita dla psów, a także jej dawkowanie i cena

Procentowy skład karmy

Białko

22 %

Tłuszcze

11 %

Błonnik surowy

3 %

Popiół surowy

6 %

Kwasy Omega-6

2 %

Kwasy Omega-3

0,3 %

Wilgotność

10 %

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Sucha karma dla psów Bozita Light

Jest to karma zaliczana do produktów klasy Premium. Produkt odpowiedni jest dla psów każdej wielkości i rasy, jednak został zadedykowany szczególnie psom cierpiącym na nadwagę oraz tym, które prowadzą mało aktywny tryb życia. Receptura karmy Bozita Light jest niskotłuszczowa, więc nie ma w niej zbędnych dodatków czy przesadnej ilości kalorii. Karma pochodzi z naturalnych składników, więc znajduje się w niej np. świeże mięso z kurczaka ze szwedzkich gospodarstw, stanowiące źródło wartościowych białek. W karmie nie ma zbóż, przez co możesz nią karmić psy uczulone na gluten. Karma posiada również optymalną zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, wpływających na zdrową i lśniącą sierść czworonogów.

Cena karmy to ok. 115 zł / 10 kg. Karma Bozita do kupienia jest w sklepie Fajny Zwierzak, oczywiście w atrakcyjnej cenie. Możesz tam znaleźć również polecane przed hodowców karmy takie, jak karma dla psa Purina Beyond, Naturea Naturals, Dog Chow, Josi Dog Junior czy Power of Nature. Sucha karma dla kota marki Bozita też jest warta uwagi, zwłaszcza gdy szukasz dobrej jakościowo karmy dla kotów.

Procentowy skład karmy

Białko

19 %

Tłuszcze

7 %

Błonnik surowy

2,5 %

Popiół surowy

5,8 %

Kwasy Omega-6

3,5 %

Kwasy Omega-3

0,4 %

Wilgotność

10 %

Poza zbilansowaną karmą dla psów, należy też pamiętać o pozostałych gadżetach, wpływających na ich rozwój. Sprawdź akcesoria dla psów, które pozwolą zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie każdego czworonoga.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97.1% czytelników artykuł okazał się być pomocny