Karma Brit Care Junior – podstawowe informacje

Brit Care to znany producent suchych karm dla psów. W jego ofercie znajdziemy produkty przeznaczone dla szczeniąt, psów dorosłych, a także dla psich seniorów. Oferta sprzedaży jest dobrze rozbudowana, a karma Brit Care posiada opinie dobrej jakości produktu z pośredniej półki cenowej.

Warto zauważyć, że w ofercie karm dla psa znajdują się produkty hipoalergiczne. W składzie karmy klasy premium nie znajdziemy kukurydzy czy innych popularnych zbóż, które są częstymi alergenami. W roli źródła węglowodanów występuje ryż. Dzięki temu karma może być z powodzeniem stosowana u psów ze skłonnościami do alergii, a także u pupili z wrażliwym układem pokarmowym.

Karma Brit Care Junior dzieli się ze względu na źródło białka, a także ze względu na dopasowanie do potrzeb określonych grup psów. Dobrym przykładem jest tutaj choćby Brit Care Large Breed, dopasowany dla młodego psa rasy dużej i olbrzymiej. Skład tego typu produktów jest opracowany w oparciu o potrzeby intensywnie rosnącego organizmu. Co więcej, karma Large Breed posiada odpowiedni stosunek wapnia i fosforu, zapewniając prawidłowy wzrost kości. Warto odwiedzić sklep Fajny Zwierzak, w którym możesz kupić karmy dla psów w atrakcyjnych cenach.

Karma Brit Care Puppy Mini

W ofercie Brit Care znajdziemy nową linie produktów, przeznaczonych dla szczeniąt ras małych i miniaturowych. Karma Brit Care Puppy Mini jest produktem typu Grain Free, co oznacza, że w jej składzie nie znajdziemy zbóż. Podstawowym źródłem białka pochodzenia zwierzęcego okazuje się jagnięcina.

Karma Brit Care Puppy Mini jagnięcina z ryżem posiada jasno sprecyzowany skład i zawartość białka na poziomie 33%. Produkt zdobywa też przychylne opinie wśród właścicieli szczeniąt miniaturowych. Dokładny, zaprezentowany przez producenta skład jest następujący:

Mączka mięsna jagnięca 35%, świeże białko jagnięce 20%, żółty groszek, tłuszcz z kurczaka, ciecierzyca, siemię lniane, olej z łososia, gryka, suszone jabłka”. W karmie znajdują się też składniki dodatkowe, zwiększające walory smakowe oraz zawartość witamin.

Karma Brit Care Puppy jagnięcina z ryżem nadaje się dla szczeniąt od czwartego tygodnia życia. Może być także z powodzeniem wykorzystana u suk w okresie karmienia. Co warte uwagi, zawartość kaloryczna produktu to aż 4200 kcal na kilogram karmy. Produkt jest dostępny w różnych opakowaniach. Cena karmy o wadze 7 kg wynosi około 116 zł.

Karma Brit Care Puppy&Junior Lamb & Rice - jagnięcina z ryżem klasy premium

W ofercie sprzedaży Brit Care Junior znajduje się także kolejna wersja smakowa jagnięcina z ryżem. Jest to produkt klasy premium, przeznaczony dla szczeniąt o dowolnej wielkości. Karma posiada czytelne dawkowanie oraz wysoką kaloryczność. Nadaje się dla psa dowolnej rasy i podobnie jak karma Brit Care Junior Mini nie zawiera zbóż. Główne składniki produktu to:

„Mączka mięsna jagnięca 45%, ryż 30%, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), suszone jabłka, olej z łososia 3%”. Dzięki wysokiej kaloryczności (4000 kcal/kg), karma posiada niskie dawkowanie. Dla przykładu, dzienne dawkowanie dla szczeniaka w wieku 4 miesięcy i o docelowej wadze 4 kg wynosi około 90 gram.

Karma Brit Care junior jagnięcina z ryżem posiada przychylne opinie wielu właścicieli psów. Może być z powodzeniem stosowana u psów z wrażliwym układem pokarmowym i alergią na zboża. Jak większość produktów klasy premium, karma wyróżnia się dużą przyswajalnością. Cena zakupu opakowania o wadze 7 kg wynosi około 165 zł.

Polecane karmy dla psów w super cenie!

Karma Brit Care Large Breed Salmon & Potato - skład, opinie, dawkowanie

W ofercie karm Brit care Junior znajdują się także produkty o przeznaczeniu dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich. Według producenta, są to specjalnie skomponowane linie żywieniowe, dopasowane do potrzeb psów o docelowej wadze ponad 25 kg. Dobrym przykładem okazuje się karma klasy premium, Brit Care Large Breed Salmon & Potato. To produkt klasy premium, pozbawiony zbóż i najczęstszych alergenów pokarmowych. W składzie znajdziemy łososia oraz ziemniaki. W opisie składników głównych odnajdziemy:

Suszony łosoś 35%, ziemniaki 32%, białko łososia 13%, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia 3%, suszone jabłka”. Produkt nadaje się do stosowania u psów od trzeciego miesiąca życia, aż do dwóch lat. Przykładowe, dzienne dawkowanie karmy dla 4 miesięcznego pupila o docelowej wadze 50 kg wynosi 405 g.

Szczeniak idący z miską po karmę Brit Care Junior o bogatym składzie, zbierającą dobre opinie użytkowników.
Karma Brit Care Junior to karma dla szczeniaków w dobrej cenie, ma dobry skład i opinie.

Atrakcyjna cena i przejrzysty skład sprawiają, że karma Brit Care Large Breed Salmon & Potato jest chętnie wybierana przez właścicieli szczeniąt ras dużych. Do często docenianych atutów zaliczamy stosunkowo niskie dawkowanie oraz brak zbóż, co sprawdzi się w przypadku pupili z wrażliwym układem pokarmowym. Cena opakowania karmy o wadze 12 kg wynosi 160 zł. Dobra karma to nie wszystko, warto zaopatrzyć się również w niezbędne akcesoria dla psa, by zapewnić psu komfort i bezpieczeństwo.

Karma Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice - jagnięcina z ryżem dla ras dużych i olbrzymich

Brit Care Junior Large Breed Lamb&Rice to kolejna propozycja dla właścicieli szczeniąt, których docelowa waga będzie przekraczała 25 kg. Produkt nadaje się dla psa w wieku od 3 miesięcy, aż do drugiego roku życia. Jagnięcina z ryżem to popularna wersja smakowa, dostępna w wielu sklepach internetowych.

Główne składniki karmy Brit Care Junior Large Breed Lamb&Rice to „Mączka mięsna jagnięca 42%, ryż 36%, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), suszone jabłka, olej z łososia 3%”. Kaloryczność produktu wynosi 3700 kcal/kg, a zawartość białka utrzymuje się w przedziale 28 %.

Karma dla psa Brit Care Junior Large Breed Lamb&Rice jest kolejnym produktem, który posiada pozytywne opinie właścicieli psów. Pewnym atutem okazuje się tutaj atrakcyjna cena zakupu, która okazuje się niższa w porównaniu z karmą o smaku łososia. Cena opakowania karmy o wadze 12 kg wynosi około 145 zł. Warto odwiedzić sklep Fajny Zwierzak, w którym możesz kupić karmy dla psów w atrakcyjnych cenach.

Czy karma Brit Care Junior to dobre rozwiązanie?

Karmy Brit Care z serii dla szczeniąt cieszą się uznaniem wśród wielu miłośników psów. Z pewnością jest to godna uwagi opcja dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy ceną, a jakością. Karma dla psa Brit Care to interesujący produkt ze średniej półki cenowej. Bogata oferta smaków sprawi, że można ją dopasować do potrzeb większości młodych psów.

W ofercie sprzedaży znajduje się także mokra karma Brit Care. Jednak największym uznaniem nadal cieszą się serie karm suchych. Jest to zapewne związane z większą praktycznością takiego rozwiązania oraz z rozbudowaną ofertą sprzedaży.

Dokonując oceny karm Brit Care Junior, warto zauważyć, że producent uwzględnił potrzeby szczeniąt o różnych rozmiarach. Jest to dość istotne, bowiem wymagania żywieniowe szczeniąt ras miniaturowych okazują się nieco inne od wymagań, które należy zapewnić rosnącemu szczeniakowi rasy olbrzymiej. Przychylne opinie oraz możliwość dopasowania karmy do potrzeb konkretnego pupila sprawiają, że Brit Care Junior cieszy się nieustającą popularnością.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat innych karm, zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym portalu. Dowiesz się z nich, jaką ofertę prezentuje Taste of The Wild, Acana, Happy Dog i inni znani producenci.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96.6% czytelników artykuł okazał się być pomocny