Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • gdzie znaleźć odpowiednią paszą dla koni
  • dlaczego warto zwrócić uwagą na paszę od polskiego producenta

Pasze dla zwierząt kopytnych różnią się od siebie ilością składników odżywczych, witamin, białka i tłuszczu. Inne potrzeby żywieniowe mają konie, jeszcze inne alpaki, a jeszcze inne kozy. Na szczęście na polskim rynku od 1996 roku istnieje polska marka Lira, która specjalizuje się w masowej produkcji pasz dla zwierząt, w tym paszy dla koni. Pasza ta jest tworzona nowoczesnymi metodami produkcyjnymi, dzięki którym ma dłuższą datę przydatności, lepiej się przechowuje, a dodatkowo jest wzbogacona o odpowiednie składniki odżywcze dla zwierząt kopytnych.

Pasza dla koni od polskiego producenta  - dlaczego warto je stosować w żywieniu koni?

Pasza dla koni produkowane przez polskiego producenta firmę Lira, działającą na rynku od kilkudziesięciu lat. To najlepszy możliwy wybór dla hodowców koni. Dzięki paszy w formie musli do której dodawane są odpowiednie składniki odżywcze takie jak tłuszcze, białko oraz witaminy, konie prawidłowo się rozwijają i dostają odpowiednią ilości substancji odżywczych, stosownie do swojego wieku. Przykładowo pasza z serii Basic przeznaczona jest dla kucyków, które potrzebują odpowiedniej ilości węglowodanów, tłuszczy i białka by prawidłowo się rozwijać.

Co ważne, pasza produkowana jest dzięki metodzie ekstruzji i mikronizacji, co pozwala na uzyskanie odpowiedniej odporności karmy na tworzenie się pleśni i grzybów. Dodatkowo pasza ma dłuższą datę przydatności i można ją dłużej przechowywać bez obaw, że ulegnie ona zniszczeni. Pasza występuje w formie musli, przez co jest bardzo chętnie przyjmowana przez zwierzęta. Porcje odpowiednich komponentów zostały zaopiniowane przez ekspertów w dziedzinie żywienia zwierząt co pozwala mieć pewność, że pasza dla koni od firmy Lira jest całkowicie bezpieczna i zapewnia odpowiednie odżywienie zarówno kucykom jak i dorosłym koniom. Ofertę pasz możemy sprawdzić pod adresem https://chrupka.pl/3-pasza-dla-koni.

Pasze treściwe dla koni  - jak wygodnie zamówić z dostawą

Pasza dla koni od polskiego producenta Lira jest dostępna w firmowym sklepie internetowym, gdzie można zamówić ją w zależności od potrzeb w paczkach o różnej wadze. Można też zamówić zestawy próbne po 200 g i sprawdzić, czy zasmakują naszym zwierzętom. Pozwala to także na niemarnowanie paszy w przypadku, gdy trzeba będzie zmienić typ pokarmu.

Pasza jest dostarczana na terenie całej Polski. Bez trudu można zamówić większą ilość paszy pod wskazany adres, a szeroki wybór pasz dla koni, alpak oraz innych zwierząt pozwala nam na zapewnienie odpowiedniego żywienia zwierzętom hodowlanym, którymi zajmujemy się w naszej hodowli, zarówno półprofesjonalnie jak i profesjonalnie. Jeśli mamy wątpliwości przy zamawianiu paszy możemy skorzystać z doświadczenia firmy i zapytać doradców, jaka pasza będzie odpowiednia dla naszych podopiecznych. Dzięki temu uzyskamy fachową pomoc i dokonamy właściwego zamówienia.

ikona podziel się Przekaż dalej