Strony z opcją cashback z pewnością przypadną do gustu tym, którzy cenią sobie zakupy przez Internet. Dzięki nim każdy jest w stanie zaoszczędzić na swoich wydatkach i to niezależnie od rodzaju wybranych przedmiotów czy usług. Na czym to polega?

System cashbackowy zapewnia korzyści każdej ze stron uczestniczących w transakcji, czyli w tym przypadku klientowi, sprzedawcy oraz portalowi, który taką opcję umożliwia. Schemat jest dość prosty, ale niezwykle opłacalny: portal udostępnia ofertę sklepu swoim użytkownikom w zamian za możliwość odebrania zwrotu za zakupy; kupujący zachęcony wizją oszczędności, chętniej wybiera sprzedawców z cashbackiem, czym jednocześnie zwiększa ich obroty; dzięki temu sklep jest w stanie podzielić się z portalem prowizji ze sprzedanych produktów, a ten następnie oddaje część tych pieniędzy swojemu użytkownikowi. W ten sposób korzysta każdy!

Inną zaletą cashbacku jest fakt, że oszczędności na zakupach są niezależne od tego, czy w danym sklepie trwa akurat wyprzedaż - dzięki temu ich koszt może być mniejszy za każdym razem na dowolny rodzaj towaru. Opcja ta jest szczególnie przydatna podczas niespodziewanych wydatków.

Zwroty cashback mają postać procentową, która może być różna w zależności od sklepu i portalu, z którego korzystamy. Jedną z najpopularniejszych stron tego typu w Polsce jest Tipli.pl, na której cashback sięga do nawet 25% i obejmuje ponad 800 sklepów internetowych.

Do otrzymania zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy trzeba naprawdę niewiele. Na samym początku należy założyć konto na danym portalu - w przypadku Tipli wystarczy podać swój adres e-mail i ustalić hasło lub skorzystać z opcji szybkiego logowania przez konto Facebook lub Google. Dalej wystarczy wybrać sklep, w którym chcemy zrobić zakupy i skorzystać z przekierowania - dzięki temu zarówno sprzedawca, jak i portal cashback będą wiedzieli, komu przypisać zwrot. Korzystając z Tipli wystarczy użyć przycisku “Kup teraz”. Swój ulubiony sklep możesz znaleźć poprzez wyszukiwarkę lub przeglądając dostępne zakładki tematyczne, a rodzajów sklepów tu dostępnych jest naprawdę wiele. Możesz przebierać w takich kategoriach, jak: noclegi i podróże, moda, uroda i zdrowie, elektronika i PC, dom i ogród, dla zwierząt, dla rodziców i dzieci, hobby i zabawa, jedzenie, usługi i kilka innych. Spośród najpopularniejszych sklepów znajdziesz np.: Allegro na www.tipli.pl/sklep/allegro, AliExpress czy też Kik, w których możesz kupować taniej przy użyciu cashbacku lub kuponów rabatowych.

A jeśli już mowa o kuponach - Tipli to nie tylko cashback, ale także spora baza kodów zniżkowych, które w połączeniu z przekierowaniem zapewnią jeszcze większe oszczędności. Portal ten podchodzi do tanich zakupów dość holistycznie, bo na stronie Tipli znajdziemy także zakładkę z gazetkami promocyjnymi najpopularniejszych supermarketów wielobranżowych, budowlanych i nie tylko. Dodatkowo użytkownicy mają okazję zainstalować wtyczkę do przeglądarki, która jeszcze bardziej uprości oszczędzanie - informacja o dostępnym zwrocie razem z szybkim przekierowaniem i kuponami wyświetli się w prawym dolnym rogu ekranu zaraz po wejściu na stronę wybranego sklepu. Tipli posiada również własną aplikację mobilną, dzięki której tańsze zakupy możesz zrobić wszędzie i o każdej porze. Jak kupować, to tylko mądrze i oszczędnie.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny