Skuteczny sposób na szczury – łapka elektryczna na myszy i większe gryzonie

Metody walki ze szczurami mogą polegać na odstraszaniu lub tępieniu szczurów. Jednym ze skuteczniejszych sposobów walki okazują się łapki elektryczne. Możemy umieścić je w domowym zaciszu, w piwnicy, a także na podwórku. Wystarczy zabezpieczyć produkt przed działaniem bezpośrednich opadów atmosferycznych i podłączyć do zasilania.

Elektryczna łapka pomoże szybko wytępić szczury, bez konieczności zakładania tradycyjnych, często nieskutecznych łapek. Co więcej, sposób pozwala wytępić gryzonie w sposób możliwie humanitarny. Elektryczna łapka na myszy i szczury skutecznie zabija gryzonie w przeciągu kilku chwil.

Tubowa budowa urządzenia sprawia, że zwierze wchodzące do wnętrza zostaje błyskawicznie porażone prądem. Co więcej, według wielu osób jest to bardzo skuteczny sposób na szczury w domu czy w piwnicy, w których nie możemy wysypać trutki.

Metody walki ze szczurami za pomocą łapek żywołownych

Niektóre osoby wybierają najbardziej humanitarne metody walki ze szczurami i z myszami. Oprócz odstraszaczy możemy też nabyć dobrej jakości łapki żywołowne. Tego typu produkt nadaje się do użycia w domowych warunkach, w piwnicy, garażu czy na podwórku. Łapka nie może skutecznie zlikwidować myszy czy szczura, bowiem jej zadaniem jest jedynie złapanie żywego osobnika.

Łapka żywołowna może skutecznie wyeliminować problem jednego gryzonia. Jednak nie przyda się w przypadku dużej inwazji szczurów czy myszy w domu. Nawet dobrej jakości klatki żywołowne nie eliminują gryzonia, a zatem możemy mieć problem z tym, co zrobić z żywym stworzeniem. Wywożenie szczurów do lasu czy na tereny podmiejskie nie wydaje się najlepszym pomysłem.

Skuteczny sposób na szczury – karmnik deratyzacyjny

Osoby, które chcą walczyć z myszami i szczurami w piwnicy, garażu czy w domu często sięgają po karmnik deratyzacyjny. Z pewnością jest to dobre i wysoko skuteczne rozwiązanie, które pozwala skutecznie wytępić większą gromadę szkodników.

Ustawiony w domu czy na podwórku karmnik deratyzacyjny na ogół posiada kształt tunelu lub kasetki. Na jego końcu znajduje się atrakcyjna dla gryzonia trucizna, mogąca wytępić całe stado. Warto także dodać, że metody walki ze szczurami przy użyciu zamkniętych karmników są bezpieczne dla ludzi i innych zwierząt. Ich budowa zostaje opracowana w taki sposób, że do środka karmnika wejdą jedynie gryzonie.

Skuteczny sposób na szczury polega na wybraniu trutki o długim czasie działania. W ten sposób możemy wytępić większą ilość osobników. Warto pamiętać, że szczury żyją w stadach hierarchicznych, a pożywienie jest najpierw testowane przez zwiadowców. Dlatego dobre trutki posiadają dłuższy czas działania, który sprawi, że karma zostanie spożyta nie tylko przez zwiadowców, ale i osobniki żyjące wyżej w hierarchii stada. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł z poradami, jak pozbyć się szczurów.

To szczurki lubią najbardziej!

Skuteczny sposób na szczury, który odstrasza gryzonie. Czy odstraszacz myszy i szczurów może działać skutecznie?

Najskuteczniejsze metody walki ze szczurami nie muszą tępić gryzoni, które zagnieździły się już w naszej piwnicy czy wokół gospodarstwa. W ofercie sprzedaży znajdziemy także urządzenie, które odstrasza potencjalne szkodniki.

Szczur na podłodze w mieszkaniu, a także skuteczny sposób na szczury, odstraszanie, likwidacja i skuteczne środki
Skuteczny sposób na szczury, czyli odstraszanie, likwidowanie i najskuteczniejsze środki

Odstraszacz na myszy może działać na zasilaniu z sieci lub posiadać akumulator i zasilanie solarne. W ofertach sprzedaży znajdziemy wiele interesujących produktów o różnej skuteczności i zasięgu działania. Niektóre z nich pozwalają skutecznie walczyć z inwazją szkodników. Warto także dodać, iż dobrej jakości odstraszacz myszy i szczurów jest rozwiązaniem uniwersalnym, posiadającym dobre opinie wielu klientów.

Dobrej jakości odstraszacz emituje niesłyszalne dla ucha ludzkiego dźwięki o zmiennej częstotliwości od 25 do 65 kHz. Są one bardzo drażniące dla gryzoni, a tym samym działają odstraszająco. Może to być skuteczny sposób na szczury, które znajdują się w okolicy, ale jeszcze nie zagnieździły się na naszym podwórku, wokół gospodarstwa czy w piwnicy. Odstraszacz myszy i szczurów może być nieskuteczny w przypadku osobników, które zagnieździły się już na danym terenie. W tym przypadku najskuteczniej byłoby wytępić osobniki za pomocą trutki lub łapki.

Jak zlikwidować szczura domowym sposobem? Tradycyjna łapka

Aby wytępić jednego osobnika na podwórku czy w piwnicy, nie musimy inwestować w elektroniczny odstraszacz myszy czy łapkę elektryczną. Najprostszym sposobem będzie zakup dużej łapki na gryzonie. Produkt możemy umieścić w domu, garażu czy na podwórku.

Jedna łapka pozwala walczyć z jednym gryzoniem. Niestety za jej pomocą nie da się skutecznie zlikwidować większego stada w gospodarstwach. Jeśli w łapkę złapie się jeden osobnik, pozostali członkowie stada będą omijać ją z daleka. Alternatywą byłoby zatem tępić gryzonie przy pomocą wielu, rozstawionych w różnych miejscach łapek. Niestety przy większej inwazji gryzoni byłoby to czasochłonne i mało skuteczne.

Z uwagi na skuteczność, tradycyjna łapka może zlikwidować problem jednego osobnika z gospodarstwa. Jest to tradycyjny, łatwo dostępny sposób, za pomocą którego możemy też tępić myszy i walczyć z inwazją nornic. Cena jednej, tradycyjnej łapki to zaledwie kilka złotych. Jest to zatem ekonomiczniejsza opcja niż elektroniczny odstraszacz na myszy lub duży karmnik deratyzacyjny.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97.6% czytelników artykuł okazał się być pomocny