Karma Miamor – skład, cena i opinie

Czym wyróżnia się sucha i mokra karma Miamor?

Warto zacząć od tego, że Miamor to karma dla każdego kota, będąca lekkostrawna i łatwo przyswajalna. Producent szczególną uwagę przykłada do produkcji karm mokrych, będących zbilansowanymi odpowiednio pod kocie potrzeby. Mokra karma ma bardzo wygodne dawkowanie, zwłaszcza że pakowana jest w saszetki, szalki lub puszki, które można bez problemu podawać kotu jednorazowo. Znajdziesz wśród nich karmy dla kociąt, juniorów i seniorów, różniące się smakami oraz składem – przeznaczone dla konkretnych grup wiekowych kotów.

Karma Miamor cieszy się dużą popularnością wśród hodowców kotów chociażby z tego względu, że różnorodność produktów jest naprawdę duża. Wśród mięs, które stanowią zdecydowaną większość składu karmy, znajdziemy m.in. królika, wołowinę, indyka, kurczaka czy ryby (np. tuńczyk i łosoś). Poza tym, karmy Miamor dedykowane są również dla kotów o wrażliwych układach pokarmowych, wymagających lekkostrawnej diety i cierpiących ma różne alergie pokarmowe. Dlatego też, naprawdę warto będzie zwrócić na nie uwagę.

Rodzaje karm mokrych Miamor dla kotów

Karmy dla kotów Miamor są połączeniem wysokojakościowych składników. Nie ma w nich zbyt dużej zawartości tłuszczu, dlatego produkty są dla kotów łatwo przyswajalne i lekkostrawne. Należy podkreślić również, że karmy te nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników lub aromatów. Z powodzeniem możesz podawać karmę Miamor nawet najbardziej wybrednemu kotu. W ofercie producenta znajdziesz karmy mokre w różnych wariantach i smakach, dopasowane do odpowiednich grup wiekowych kotów:

  • Karma Miamor Ragout Royale
  • Karma Miamor Feine Filets
  • Karma Miamor Milde Mahlzeit
  • Karma Miamor Pastete
  • Karma Miamor Naturelle
  • Karma Miamor Sensibel
  • Karma Miamor Feine Beute

Większość z wymienionych karm dla kotów Miamor znaleźć możesz z sklepie Fajny Zwierzak, w  naprawdę atrakcyjnych cenach. Oprócz karmy Miamor, w asortymencie sklepu można znaleźć również produkty takie, jak Catz Finewood, Sheba, Feringa czy karma Purizon dla kota.

Polecane karmy Miamor dla kotów – analiza składów

Karma Miamor Ragout Royale Kitten, 22 x 100 g

Mokra karma Miamor Ragout Royal Kitten jest bardzo dobrym pożywieniem dla kociąt. Co najważniejsze, produkt od Miamor jest lekkostrawny i tak smaczny, że z całą pewnością polubią go nawet najbardziej wybredne zwierzaki. Karma jest odpowiednio kaloryczna, przez co może zapewnić kociętom taką ilość substancji odżywczych, jakie niezbędne są w początkowym etapie ich wzrostu. Karma jest kompletna i znajdują się w niej cenne witaminy dla młodych kociąt. Jako że karma podzielona jest na 22 saszetki, łatwo będzie można je dawkować dla czworonogów. Jedna saszetka to jedna, optymalna porcja dla kocięcia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zniknie problem dawkowania karmy oraz zalegających resztek w lodówce. Warto napomknąć, że karma nie zawiera żadnych ulepszaczy, konserwantów czy barwników. Cena za karmę to ok. 40 zł / 22 x 100 g.

Kot jedzący karmę z miski oraz dla karma dla kota Miamor, jej rodzaje, cena i skład
Jakie właściwości i skład ma karma dla kota Miamor, czyli co warto wiedzieć oraz jej cena i rodzaje

Procentowy skład karmy

Białko surowe

9,5 %

Tłuszcz surowy

6 %

Włókno surowe

0,3 %

Popiół surowy

2,5 %

Wilgotność

81 %

Polecane karmy weterynaryjne dla kotów

Karma Miamor Milde Mahlzeit, 6 x 100 g

Karma Miamor Milde Mahlzeit jest wysoce przyswajalna i szczególnie dedykowana wszystkim kotom, które zmagają się z problemem nadwrażliwości układu trawiennego, a także kotom w podeszłym wieku cierpiącym na akinezję lub nadwagę. W produkcie mamy starannie wyselekcjonowane kawałki mięsa drobiowego, bez ubocznych elementów (jak podroby czy kości). Karma wyróżnia się obniżoną zawartością tłuszczu, dlatego też idealna jest dla kotów skłonnych do tycia. Znajduje się w niej również wiele cennych witamin czy składników mineralnych, przez co kot otrzymać może dokładnie to, czego potrzebuje. W skład karmy wchodzi czyste, świeże mięso, będące wysoko i lekkostrawne, co szczególnie zachęca do podawania karmy starszym kotom i pupilom wrażliwym na niektóre składniki pokarmowe.

Cena za karmę to ok. 18 zł / 6 x 100 g. Karma Miamor do kupienia jest w sklepie Fajny Zwierzak obok innych wysokojakościowych produktów takich, jak karma Sheba, Feringa, Catz Finewood czy karma Purizon dla kota. Warto rozejrzeć się po asortymencie sklepu, zwłaszcza ze względu na bardzo atrakcyjne ceny karm dla kotów.

Procentowy skład karmy

Białko surowe

10,5 %

Tłuszcz surowy

5 %

Włókno surowe

0,5 %

Popiół surowy

2 %

Wilgotność

81 %

Poza lekkostrawną karmą dla kota, koniecznie zaopatrz się również w przydatne akcesoria dla swojego pupila. Może to być drapak, miski na suchą i mokrą karmę oraz wodę, a także lubiane kocie zabawki. Dzięki odpowiednim gadżetom dla kotów, każdemu czworonogi lepiej będzie się funkcjonowało w nowym otoczeniu.

ikona podziel się Przekaż dalej