Urocze filmiki z psami na poprawę nastroju. Będziesz śmiać się w głos

Pies z wywiniętym uchem, a także śmieszne psy i najśmieszniejsze filmiki z psami
Psy dostarczają swoim właścicielom bardzo dużo radości i są naprawdę zabawne, fot. Karol
ikona podziel się
Opublikowano: 02.02.2024 r., 13:00 | Autor: Katarzyna Kaźmierczak Milewska
Psy są urocze i czasami naprawdę potrafią mnóstwo nas rozbawić. Niektórzy właściciele szczęśliwie w takich chwilach mają włączoną kamerę. Oto przegląd najśmieszniejszych filmików z psiakami w roli głównej!

Psy vs technologia

Psy to bardzo mądre zwierzaki, to nie ulega wątpliwości. Jednak w zderzeniu z technologią nie potrafią sobie za bardzo poradzić. Uwielbiają oglądać telewizję, ale nie potrafią zrozumieć, że to co widzą na ekranie może nie być prawdziwe.

Nie inaczej było z tym psiakiem. Ruszająca się na ekranie rybka nagle zniknęła, a on nie wie, co się dzieje. Jest przekomiczny i naprawdę uroczy.

Słodki piesek nie chce ubranka

Czasami właściciele psów upierają się, że ich podopieczny musi mieć na sobie ubranko. To dla jego dobra - w czasie najzimniejszych dni zakładają mu sweterki i kurteczki. A kiedy na ulicach jest śnieg i śliskie chodniki wysypane są solą, także butki albo skarpetki.

Ten Matańczyk nie był jednak zbyt zachwycony perspektywą noszenia butów na łapkach. Wygląda przeuroczo, ale jego zachowanie jest mega zabawne. Aby pozbyć się ubranka ze nóg, próbował zrobić iście akrobatyczne figury.

Pieski to łakomczuchy

O tym, że pieski są łakomczuchami i uwielbiają wszelkie przekąski, nie trzeba nikogo przekonywać. Żaden właściciel zwierzaka nie siada do stołu sam. Od razu pojawia się przy nim merdający ogonek. I te błagające oczka, które śledzą każdy nasz ruch podczas jedzenia.

Ten piesek nie jest wyjątkiem, widać, że niezły z niego łakomczuszek. Teraz jednak mocno się rozczaruje, ponieważ postanowił podkraść smakołyk komuś, kto znajduje się... w telewizji.

Pies, najlepszy przyjaciel dziecka

Relacja psa z dzieckiem to najpiękniejsze, co można zobaczyć. Wiele maluchów dorasta z psami pod jednym dachem i są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Dzieci na tym bardzo dużo korzystają, uczą się empatii, rozwijają w sobie wrażliwość.

Ten filmik jest przesłodki i widać, że dziecko ma naprawdę wyjątkową więź ze swoim zwierzakiem. Przytulają się, a dziecko ciągle głaszcze i drapie psa po plecach. Zwierzak jest po prostu zachwycony!

Pies - najlepszy przyjaciel dziecka

Nie kupuj, adoptuj. Wiele osób decyduje się na przygarnięcie psa ze schroniska. Mówi się, że taki psiak będzie kochał najmocniej, a więź między czworonogiem a właścicielem będzie najsilniejsza. Pies ze schroniska może być jednak wyzwaniem, a na nawiązanie bliskiej relacji trzeba będzie pracować przez dłuższy czas. Jednak ten film udowadnia, że adopciaki to najwspanialsi przyjaciele na świecie!

To zdecydowanie najsłodszy film, jaki zobaczycie kiedykolwiek w życiu. Adoptowany psiaczek wprost nie może przestać się uśmiechać! Dopiero co przyszedł do nowego domu, a już jest przeszczęśliwy, że ma nową rodzinę.

ikona podziel się Przekaż dalej

Zobacz podobne newsy

Skomentuj
Załóż kontoużytkownika
  • Komentuj pod własnym nickiem
  • Otrzymuj powiadomieniach o odpowiedziach na Twoje komentarze
Załóż konto